Dunajska Streda - FCSB 0 - 1 | Streda Speranței spre grupele Conference League. Tamm, golul victoriei în Slovacia

Live text: Dunajska Streda - FCSB
Data publicarii: Miercuri 03 August 2022, 23:21
Data actualizarii: Miercuri 03 August 2022, 23:26

Dunajska Streda - FCSB 0 - 1 | Vicecampioana României a făcut un pas important spre playoff-ul Conference League.

Dunajska Streda
0-1
FCSB
'69 Joonas Tamm sport live match gol!
MIN '95
Final

Dunajska Streda - FCSB 0 - 1 | Final de meci. Vicecampioana României obține o victorie importantă în deplasare, în turul trei preliminar din Conference League.

Dunajska Streda - FCSB 0 - 1 | Final de meci. Vicecampioana României obține o victorie importantă..._168
MIN '69
Gol

Dunajska Streda - FCSB 0 - 1 | Joonas Tamm deschide scorul cu un gol spectaculos. Radunovic centrează din lovitură liberă, iar Tamm bagă mingea în poartă cu un șut direct, din voleu.

Dunajska Streda - FCSB 0 - 1 | Joonas Tamm deschide scorul cu un gol spectaculos. Radunovic..._167
0-1
MIN '68
Eliminare

Dunajska Streda - FCSB: Kruzliak este eliminat în urma unui fault dur asupra lui Octavian Popescu._166
MIN '56
Cartonas galben

Dunajska Streda - FCSB: Risto Radunovic primește avertisment în urma unor proteste. _165
MIN '52
Sut

Dunajska Streda - FCSB: Ocazie pentru vicecampioana României! Ovidiu Popescu șutează puternic din bandă, de la 25 m, dar mingea trece puțin pe lângă poartă.

Dunajska Streda - FCSB: Ocazie pentru vicecampioana României! Ovidiu Popescu șutează puternic din..._164
Inceput

Dunajska Streda - FCSB: A început repriza secundă! La pauză, Florinel Coman a fost înlocuit cu Răzvan Oaidă, iar banderola de căpitan i-a revenit lui Octavian Popescu.

MIN '46
Pauza

Dunajska Streda - FCSB: Pauză! După primele 45 de minute se menține egalitatea pe tabela de marcaj._162
03-08-2022 22:03

Dunajska Streda - FCSB 0 - 0

Vicecampioana României pune presiune pe adversari și domină jocul în ultimele 15 minute, însă Olaru, Edjouma și Octavian Popescu ratează ocazii importante.

MIN '28
Ratare

Dunajska Streda - FCSB: Octavian Popescu recuperează mingea la marginea careului, șutează la colțul lung, dar mingea trece puțin pe lângă poartă.

Dunajska Streda - FCSB: Octavian Popescu recuperează mingea la marginea careului, șutează la colțul..._160
MIN '24
Ratare

Dunajska Streda - FCSB: Olaru marchează, dar golul este anulat pentru offside.

Dunajska Streda - FCSB: Olaru marchează, dar golul este anulat pentru offside. _159
MIN '17
Sut

Dunajska Streda - FCSB: Lovitură liberă pentru gazde. Veselovsky șutează puternic de la 25 m, iar mingea lovește bara laterală.

Dunajska Streda - FCSB: Lovitură liberă pentru gazde. Veselovsky șutează puternic de la 25 m, iar..._158
03-08-2022 21:38

Dunajska Streda - FCSB: Cele două formații se anihilează la jumătatea terenului, fără faze importante la cele două porți.

Dunajska Streda - FCSB 0 - 0 _157
MIN '4
Ratare

Ocazie FCSB -  Miculescu centrează în careu pentru Coman, căpitanul întoarce pentru Rusu, dar atacantul nu reușește să finalizeze, fiind oprit de un adversar în fața porții.

MIN '3

Dunajska Streda - FCSB: Dawa este primul jucător avertizat de la vicecampioana României, în urma unui fault asupra lui Veselovsky.

Dunajska Streda - FCSB: Dawa este primul jucător avertizat de la vicecampioana României, în urma..._155
MIN '1
Inceput

A început partida Dunajska Streda - FCSB, din turul trei preliminar Conference League!