Ronaldo a rapus-o pe Parma cu o dubla de senzatie in Juventus - Parma 2-1 | Messi il salveaza pe Setien la meciul de debut al antrenorului! Vezi aici tot ce s-a intamplat

Real Madrid fc barcelona Juventus Torino Liverpool Manchester United Campionate externe Primul EXAMEN al lui Setien in Barcelona - Granada, de la 22.00 | Liverpool - Manchester United 2-0! Van Dijk si Salah rapun defensiva lui Solskjaer
Live Blog
Fotbal de 5 stele
Data publicarii: Duminica 19 Ianuarie 2020, 13:45
Data actualizarii: Duminica 19 Ianuarie 2020, 23:44

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din Europa pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

23:36 19 Jan
BARCELONA - GRANADA 1-0

Min 76: GOOOOOL BARCELONA! Messi inscrie cu un sut din careu dupa o faza superba a catalanilor

23:10 19 Jan
JUVENTUS  - PARMA 2-1

Min 58: GOOOOL JUVENTUS! Ronaldo face dubla cu un sut din interiorul careului

23:09 19 Jan
JUVENTUS - PARMA 1-1

GOOOOL PARMA: Corenelius restabileste egalitatea cu o lovitura de cap!

22:35 19 Jan
JUVENTUS - PARMA 1-0

Min 43: GOOOOL JUVENTUS! Cristiano Ronaldo marcheaza cu un sut din afara careului

LIVERPOOL - MANCHESTER UNITED 2-0

Min 90+3: GOOOOL LIVERPOOL! Salah scapa singur cu De Gea si il invinge cu un sut la coltul scurt

18:46 19 Jan
LIVERPOOL - MANCHESTER UNITED 1-0

Min 14: GOOOL Liverpool! Virgil Van Dijk deschide scorul cu o lovitura de cap

18:29 19 Jan
LIVERPOOL - MANCHESTER UNITED

15:26 19 Jan
Milan se impune in ultimul minunt de prelungire prin golul lui Rebic! Theo Hernandez o dusese pe Milan in avantaj in minutul 71, insa Lasagna a egalat in 85. Rebic a lovit decisiv si a adus cele 3 puncte echipei sale.

14:43 19 Jan
GOOOL MILAN! Ante Rebic restabileste egalitatea pe San Siro

13:56 19 Jan
Soc in Spania! Valencia este condusa cu 3-0 de Mallorca la pauza! Raillo a deschis scorul in minutul 7, iar Budimir a facut dubla (22', 41').

13:53 19 Jan
Zlatan Ibrahimovic este titular in meciul cu Udinese! AC Milan este condusa inca din minutul 6, prin golul lui Stryger Larsen.
18:29 18 Jan
REAL MADRID - SEVILLA 2-1

Min 70. GOOOOOOLLL REAL MADRID! Casemiro inscrie cu capul din interiorul careului si reuseste dubla!

18:25 18 Jan
REAL MADRID - SEVILLA 1-1

Min 64. GOOOOOOOOLL SEVILLA! De Jong restabileste egalitatea cu un sut din marginea careului!

18:17 18 Jan

REAL MADRID - SEVILLA 1-0

Min 58. GOOOOLLL REAL MADRID! Casemiro deschide scorul cu o scarita din interiorul careului!

16:21 18 Jan
REAL MADRID - SEVILLA

14:51 18 Jan
20 de meciuri de urmarit in Europa in aceasta etapa. Liverpool - Manchester United si Real Madrid - FC Sevilla, printre partidele de interes

In Norvegia si Suedia s-au terminat campionatele, iar in Romania, Rusia, Scotia, Austria, Bulgaria, Cehia, Croatia, Danemarca, Elvetia, Serbia, Polonia, Ucraina sau Ungaria nu s-au reluat meciurile.

FC Porto - Sporting Braga (Portugalia, Liga Sagres, vineri, 17 ianuarie, 21.00)

Schalke 04 - Borussia Monchengladbach (Germania, Bundesliga, vineri, 17 ianuarie, 21.30)

Sporting Lisabona - Benfica Lisabona (Portugalia, Liga Sagres, vineri, 17 ianuarie, 23.15)

Real Madrid - FC Sevilla (Spania, La Liga, sambata, 18 ianuarie, 17.00)

Manchester City - Crystal Palace (Anglia, Premier League, sambata, 18 ianuarie, 17.00)

Arsenal - Sheffield United (Premier League, sambata, 18 ianaurie, 17.00)

Gaziantep FK - Fenerbahce (Turcia, Super Lig, sambata, 18 ianuarie, 19.00)

Newcastle United - Chelsea (Anglia, Premier League, sambata, 18 ianuarie, 19.30)

Napoli - Fiorentina (Italia, Serie A, sambata, 18 ianuarie, 21.45)

Nantes - Ol. Lyon (Franta, Cupa Frantei, sambata, 18 ianuarie, 21.55)

Betis - Real Sociedad (Spania, La Liga, duminica, 19 ianuarie, 15.00)

Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam (Olanda, Eredivisie, duminica, 19 ianuarie, 15.30)

Hertha Berlin - Bayern Munchen (Germania, Bundesliga, duminica, 19 ianuarie, 16.30)

Omonia Nicosia - Anorthosis Famagusta (Cipru, Protathlima A Katigorias, duminica, 19 ianuarie, 17.00)

Besiktas - Sivasspor (Turcia, Super Lig, duminica, 19 ianuarie, 18.00)

Liverpool - Manchester United (Anglia, Premier League, duminica, 19 ianuarie, 18.30)

Anderlecht - Club Brugge (Belgia, Pro League, duminica, 19 ianuarie, 19.00)

Juventus - Parma (Italia, Serie A, duminica, 19 ianuarie, 21.45)

Lorient - PSG (Franta, Cupa Frantei, duminica, 19 ianuarie, 21.55)

FC Barcelona - Granada (Spania, La Liga, duminica, 19 ianuarie, 22.00)
  • REAL MADRID - SEVILLA, LIVE, DE LA 17.00 | Dueluri de TOP in aceasta etapa in Europa: Liverpool - Manchester United | Quique Setien debuteaza in Barcelona - Granada
300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”