Mourinho, PANICA TOTALA! Era sa fie eliminat din Cupa de Boro! AICI: tot ce s-a intamplat azi in Cupa Angliei

fc barcelona juventus Liverpool Manchester United Real Madrid Campionate externe
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 05 Ianuarie 2020, 18:19
Data actualizarii: Duminica 05 Ianuarie 2020, 18:19

SUPER MECIURI IN EUROPA IN ACEST WEEKEND! www.sport.ro te tine la curent cu tot ce se intampla!

18:24 05 Jan
Boro - Tottenham merge la rejucare! Spurs a fost condusa 11 minute de echipa din liga a 2-a, dar a revenit prin golul lui Moura. Palace a fost eliminata de Derby County, iar Sheffield United a avut si ea emotii cu Flyde.

00:06 05 Jan
Cum arata clasamentul din La Liga dupa rezultatele de azi:

00:05 05 Jan
Rezultatele meciurilor jucate AZI in La Liga:

00:04 05 Jan
Rezultatele zilei din Cupa Angliei! Villa si Brighton sunt echipele de prima liga eliminate de adversari inferiori! Man United - Wolves se rejoaca, la fel si Watford - Tranmere!

00:02 05 Jan
Lyon s-a distrat in Cupa: a batut-o cu 7-0 in deplasare pe Bourg-en-Bresse!

23:57 04 Jan
Final de meci pe El Prat! Espanyol - Barcelona se termina 2-2!

23:48 04 Jan
GOOOOL ESPANYOL! Barca, egalata de chinezul Wu Lei in minutul 88!!!!

23:20 04 Jan
GOOOOL BARCELONA!!! Barca revine si conduce! Pasa superba, cu exteriorul, a lui Suarez pentru golul marcat cu capul de Vidal!

23:12 04 Jan
GOOOOL BARCELONA! Reluare SUPERBA a lui Suarez in minutul 50!

22:26 04 Jan
GOOOOL ESPANYOL! Lovitura de cap superba a lui David Lopez din centrul careului, Neto e batut!!! Espanyol are 1-0 contra rivalei!!!

21:58 04 Jan
Echipa de start a Barcelonei pentru derby-ul cu Espanyol:

18:50 04 Jan
GOOOOL REAL MADRID! Marcheaza si Modric in minutul 6 al prelungirilor!! Getafe - Real se termina 0-3!

18:13 04 Jan
GOOOL REAL! De data asta CHIAR MARCHEAZA Varane! :) 2-0 pentru Madrid!

17:37 04 Jan

GOOOL REAL!!! Autogol al lui Soria, dupa o centrare de pe partea stanga a lui Mendy! Eroare majora a portarului de la Getafe in fata lui Varane. Golul i-a fost acordat initial francezului, insa reluarile au aratat clar ca Soria si-a impins mingea in poarta!

GOOOL REAL!!! Varane inscrie pentru Real dupa pasa lui Mendy!

17:01 04 Jan
Rezultatele meciurilor care s-au jucat de la 14:30  in Cupa Angliei!

16:42 04 Jan

Echipa de start a lui Real Madrid in meciul cu Getafe:

16:32 04 Jan

Desi multe dintre ligile europene sunt inca in pauza de iarna, si aceasta etapa programeaza meciuri interesante in Europa, fie ca este vorba de partide din Cupa Angliei (Liverpool - Everton, Wolverhapton - Manchester United, Arsenal - Leeds), Cupa Ligii Angliei (Manchester United - Manchester City), „Mitera ton machon” in Grecia (Olympiakos - Panathinaikos), Cupa Frantei sau intalniri din campionate (La Liga, Serie A si Liga Sagres).

FC Sevillla - Athletic Bilbao (Spania, La Liga, vineri, 3 ianuarie, 22.00)

AS Monaco - Reims (Franta, Cupa Frantei, sambata, 4 ianuarie, 16.00)

Getafe - Real Madrid (Spania, La Liga, sambata, 4 ianuarie, 17.00)

Apollon Limassol - Omonia Nicosia (Cipru, Protathlima A Katigorias, sambata, 4 ianuarie, 19.00)

Aris Salonic - PAOK Salonic (Grecia, Super League, sambata, 4 ianuarie, 19.30)

Atletico Madrid - Levante (Spania, La Liga, sambata, 4 ianuarie, 19.30)

Wolverhampton - Manchester United (Anglia, FA Cup, sambata, 4 ianuarie, 19.30)

Espanyol - FC Barcelona (Spania, La Liga, sambata, 4 ianuarie, 22.00)

Vitoria Guimaraes - Benfica (Portugalia, Liga Sagres, sambata, 4 ianuarie, 22.30)

Chelsea - Nottingham Forest (Anglia, FA Cup, duminica, 5 ianuarie, 16.00)

Liverpool - Everton (Anglia, FA Cup, duminica, 5 ianuarie, 18.00)

Sporting Lisabona - FC Porto (Portugalia, Liga Sagres, duminica, 5 ianuarie, 19.30)

Olympiakos Pireu - Panathinaikos Atena (Grecia, Super League, duminica, 5 ianuarie, 19.30)

AS Roma - Torino FC (Italia, Serie A, duminica, 5 ianuarie, 21.45)

ESA Linas-Montlhery - PSG (Franta, Cupa Frantei, duminica, 5 ianuarie, 21.55)

Juventus - Cagliari (Italia, Serie A, luni, 6 ianuarie, 16.00)

Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv (Israel, Ligat Al, luni, 6 ianuarie, 20.15)

Napoli - Inter Milano (Italia, Serie A, luni, 6 ianuarie, 21.45)

Arsenal - Leeds United (Anglia, FA Cup, luni, 6 ianuarie, 21.55)

Manchester United - Manchester City (Anglia, Cupa Ligii, marti, 7 ianuarie, 22.00)