Uitat de Radoi pentru meciurile din noiembrie, Keseru a inscris impotriva lui Mourinho! Executie perfecta din voleu a atacantului roman

keseru Europa League Ludogorets Spurs Stranieri VIDEO | Uitat de Mirel Radoi pentru meciurile din noiembrie, Claudiu Keseru inscrie impotriva lui Mourinho! Executie perfecta din voleu a atactului roman
Data publicarii: Joi 05 Noiembrie 2020, 21:17
Data actualizarii: Joi 05 Noiembrie 2020, 21:59

Ludogorets a jucat impotriva lui Tottenham, intr-un meci din grupa J Europa League!

Keseru nu a fost convocat de Mirel Radoi pentru meciurile nationalei, dar a reusit sa marcheze impotriva milionarilor din Premier League. Varful roman a inscris in minutul 50 golul de 1-2 al bulgarilor, dupa ce a reluat din voleu o minge deviata in fata portii. Londonezii au deschis scorul in minutul 13 prin Kane, care a ajuns la 200 de goluri in 300 de meciuri pentru Spurs. In minutul 32, acelasi Kane a pasat in fata portii, iar Lucas Moura a impins mingea in poarta. Baietii lui Jose Mourinho au mai punctat o data pentru 1-3, in minutul 62, prin Lo Celso.