Stanciu e DIAMANT, nu alta! Goluri SENZATIONALE marcate in Cehia! Cum a putut sa inscrie cu Mlada

Nicolae Stanciu Slavia Praga Stranieri BREKAING NEWS | Stanciu e DIAMANT, nu alta! Goluri SENZATIONALE marcate in Cehia! Cum a putut sa marcheze in meciul cu Mlada
Data publicarii: Duminica 14 Martie 2021, 21:05
Data actualizarii: Duminica 14 Martie 2021, 22:23

Nicolae Stanciu trece printr-o perioada fantastica la Slavia!

Mijlocasul nationalei e la al 4-lea meci consecutiv in care marcheaza! A reusit o dubla cu Mlada si a ajuns la 6 goluri in ultimele 4 partide!

Contra Mladei (scor final 3-0), Stanciu a deschis scorul in minutul 27, dintr-o lovitura libera batuta perfect! Apoi, tot el a facut 2-0 in minutul 40 dupa o actiune fantastica, in care a trecut de doi adversari, apoi a tras superb, pe coltul scurt, fara nicio sansa pentru portarul Seda! La final, Stanciu a fost declarat omul meciului!