Mircea Lucescu Dinamo Kiev Stranieri BREAKING NEWS | Momente incredibile cu Lucescu pe stadion! Ultrasii s-au pus fix in fata lui la meci! Ce a putut sa le faca antrenorul roman
Data publicarii: Miercuri 03 Martie 2021, 17:50
Data actualizarii: Miercuri 03 Martie 2021, 21:35

Dupa ce le-a facut cu mana in deplasarea de la Lvov, din weekend, Lucescu si-a continuat in stil propriu disputa cu ultrasii care-l vor plecat de la Dinamo.

La partida de Cupa cu Kolos (castigata la penalty-uri, dupa 0-0 in 120 de minute), Lucescu a avut part de o surpriza din partea fanilor radicali de la Dinamo. Aceastia s-au pozitionat fix vizavi de banca echipei din Kiev, pentru a fi cat mai usor de observat de catre Lucescu. Antrenorul n-a parut deranjat. A hotarat sa repete gestul facut la meciul de campionat de fiecare data cand suporterii ii strigau sa plece! Scena 'salutului' s-a repetat de mai multe ori in prima repriza a partidei!