Faza incredibila surprinsa la golul 2 al Barcelonei! Marcelo nu si-a mai putut stapani nervii: reactia brazilianului lasat pe banca | FOTO

Barcelona s-a calificat in finala Cupei Spaniei pentru a sasea oara consecutiv. Catalanii s-au impus cu 3-0 chiar pe Santiago Bernabeu.

Toate golurile Barcelonei au venit in repriza a doua. Catalanii au marcat ultimele doua goluri in doar 4 minute. Marcelo, lasat pe banca de Solari, si-a iesit din minti la golul doi al Barcelonei.

Cel mai probabil, Varane era vizat de criticile lui Marcelo. Varane a fost cel care l-a scos din offside pe Dembele si tot fundasul Realului a trimis mingea in proprie poarta, presat fiind de Suarez.

Cozi kilometrice la singurul punct rutier de frontieră dintre Bulgaria şi Grecia. Românii se plâng că aşteaptă cu orele