BILBAO - BARCELONA 1-0 | FABULOS! Aduriz a inscris din FOARFECA la un minut dupa ce a intrat pe teren! VIDEO

Athletic Bilbao Aduriz fc barcelona Spania FABULOS! Aduriz a inscris din FOARFECA la un minut dupa ce a intrat pe teren! VIDEO
Data publicarii: Sambata 17 August 2019, 15:54
Data actualizarii: Sambata 17 August 2019, 16:03

Barcelona a pierdut intr-un mod incredibil in prima etapa din La Liga.

Campioana Spaniei, FC Barcelona, a pierdut primul meci al sezonului in deplasarea de la Athletic Bilbao. Este al 3-lea meci consecutiv in fata celor de la Athletic pe care Barca nu il castiga.

Fara Messi, dar cu Griezmann si De Jong titulari, Barcelona a ratat mai multe ocazii bune, Suarez si Rafinha trimitand mingea in bara. Cand partida parea sa se indrepte spre un rezultat de egalitate, a venit unul dintre cele mai frumoase goluri din 2019!

Aduriz, aflat la ultimul sezon din cariera, a inscris din foarfeca laterala la 1 minut dupa intrarea pe teren!!! Pentru Barcelona, meciul de la Bilbao a fost unul de cosmar - l-a pierdut si pe Luis Suarez, accidentat!