PRELIMINARII UEFA EURO 2020 | SOC IN TURCIA! Franta MONDIALA a fost invinsa! Turcia 2-0 Franta, Belarus 0-2 Germania si Grecia 0-3 Italia!!! AICI VIDEO

preliminarii UEFA EURO 2020 Cosmin Contra Malta - Romania Norvegia - Romania Pro TV EURO PRELIMINARII UEFA EURO 2020 | Cele mai importante meciuri din calificarile pentru Europeanul din 2020!

23:47 08 Jun
Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 21:45!

23:41 08 Jun
Victorie URIASA pentru Turcia in fata Frantei!!! Turcii se impun cu 2-0 la Konya in fata campioanei mondiale!

23:06 08 Jun
Reus inscrie pentru Germania, 2-0 in Belarus!

23:04 08 Jun
Lukaku face 3-0 pentru Belgia in fata Kazahstanului!

23:03 08 Jun
Mancini pare sa fie o solutie buna pentru nationala Italiei: Italia are 7 goluri marcate in primele reprize ale ultimelor ei doua meciuri, cu unul peste cate a dat in primele reprize ale precedentelor 20 de partide!
22:39 08 Jun
Rezultate la pauza in meciurile care au inceput la 21:45:

22:34 08 Jun
Rezultat SOC la Konya!!! Franta e condusa dupa 40 de minute cu 2-0! Ayhan a deschis scorul pentru Turcia dupa jumatate de ora de joc, apoi Under a majorat diferenta la 2-0 10 minute mai tarziu.

22:26 08 Jun

Italia loveste de trei ori intr-un interval de doar 10 minute! Mai intai Barella a deschis scorul la Atena, in minutul 23. Insigne a dublat avantajul, in minutul 30, apoi, Bonucci a facut 3-0 pentru Italia!!

22:12 08 Jun
Hazard ajunge azi, in meciul cu Kazahstan, la 100 de selectii. Iar Belgia se distreaza contra echipei asiatice. E 2-0 dupa 14 minute. Au marcat Mertens si Castagne.

22:11 08 Jun
Germania are nevoie de numai 12 minute pentru primul gol contra nationalei din Belarus. Sane a deschis scorul!

21:17 08 Jun
BELARUS - GERMANIA

BELGIA - KAZAKHSTAN

GRECIA - ITALIA

TURCIA - FRANTA

20:48 08 Jun
GOOOL RUSIA! Dzyuba, patru goluri in aceasta partida!

20:43 08 Jun
GOOOL RUSIA! Smolov face si el dubla!

20:38 08 Jun

GOOOL RUSIA! Smolov inscrie si el! E al treilea gol al Rusiei in 3 minute!

20:36 08 Jun

GOOOL RUSIA! Dzyuba, dezlantuit! Doua goluri in doua minute si un penalty ratat!

20:35 08 Jun
GOOOL RUSIA! Dzyuba face spectacol!

20:32 08 Jun
GOOOL FINLANDA! Pukki face dubla!

20:19 08 Jun
GOOOL FINLANDA! Pukki deschide scorul in fata Bosniei in minutul 56!

19:46 08 Jun

GOOOL RUSIA! Miranchuk inscrie si el! E deja 4-0 pentru Rusia si inca nu s-a terminat prima repriza!

19:41 08 Jun
GOOOL RUSIA! Rusii s-au dezlantuit in aceste minute! Kudryashov face 3-0!

19:37 08 Jun
GOOOL RUSIA! Dzyuba mareste avantajul rusilor!

19:35 08 Jun
GOOOL RUSIA! Rusia deschide scorul in minutul 25, gratie unui autobul al lui Cevoli!

18:16 08 Jun
FINLANDA - BOSNIA ECHIPELE DE START

18:15 08 Jun
RUSIA - SAN MARINO ECHIPELE DE START

17:39 08 Jun
GOOOL TARA GALILOR! Brooks reduce din diferenta in minutul 77!

17:12 08 Jun

GOOOL CROATIA! Perisic, cel de la care a pornit si faza autogolului galezilor, reuseste sa inscrie in minutul 48!

16:40 08 Jun
GOOOL CROATIA! Autogolul lui James Alexander Lawrence deschide scorul in confruntarea Croatia - Tara Galilor!

23:25 07 Jun
GOOOL SUEDIA! E 3-0 pentru suedezi in fata Maltei! Gol Isak in minutul 81.
23:23 07 Jun
GOOOL SPANIA! Gaya inscrie si el! Spania se distanteaza la 4-1!

23:22 07 Jun
GOOOL UCRAINA! FABULOS! Yaremchuk si Konoplyanka maresc avantajul Ucrainei la 5-0!
22:57 07 Jun
GOOOL SUEDIA! Claesson mareste avantajul suedezilor in minutul 50!

22:50 07 Jun
GOOOL UCRAINA! Konoplyanka face 3-0! Sarbii nu au replica!
22:21 07 Jun
GOOOL SPANIA! Este un autogol al celor din Insulele Feroe!

22:18 07 Jun
GOOOL INSULELE FEROE! Olsen inscrie in minutul 30!
22:17 07 Jun
GOOOL UCRAINA! Tsygankov face dubla in doua minute! A inscris in minutele 26 si 28.

22:15 07 Jun

GOOOL UCRAINA! Ucrainenii deschid si ei scorul cu Serbia! Tsygankov inscrie.

22:06 07 Jun
GOOOL SPANIA! 19 minute le trebuie spaniolilor sa faca 2-0 cu Insulele Feroe! Inscrie si Navas!

21:55 07 Jun

GOOOL SPANIA! Sergio Ramos deschide scorul rapid, in minutul 5!

21:54 07 Jun

GOOOL SUEDIA! Malta rezista doar 2 minute in fata suedezilor! Cele doua echipe sunt in grupa Romaniei!

Norvegia - Romania este astazi, de la ora 21:45, la PRO TV

In acest weekend se vor desfasura etapele 3 si 4 din preliminariile UEFA EURO 2020. Romania joaca astazi in Norvegia, de la 21:45, in direct la PRO TV, iar luni va evolua in Malta, de la aceeasi ora, in direct la PRO TV.

Nationala Romaniei are nevoie de victorie in cele doua partide pentru a spera la o calificare la turneul final din 2020, unde Bucurestiul va fi oras gazda. Romania ocupa in acest moment locul 3 in grupa F, cu 3 puncte. Pe primul loc este Spania (6 puncte), iar locul secund este ocupat de Suedia (4 puncte).

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • PRELIMINARII UEFA EURO 2020 | Cele mai importante meciuri din calificarile pentru Europeanul din 2020!