PRELIMINARII UEFA EURO 2020 LIVE VIDEO | Germania 8-0 Estonia, Islanda 2-1 Turcia, Italia 2-1 Bosnia, Andorra 0-4 Franta, Grecia 2-3 Armenia. VIDEO REZUMATE
Live Blog
PRELIMINARII UEFA EURO 2020

Autor: Sport.ro
Marti 11 Iunie 2019, 17:24

AICI AI TOT CE SE INTAMPLA IN CELE MAI IMPORTANTE MECIURI DIN PRELIMINARIILE EURO 2020!

00:20 12 Jun GRUPA C: GERMANIA 8-0 ESTONIA / BELARUS 0-1 IRLANDA DE NORD

00:13 12 Jun GRUPA J: GRECIA 2-3 ARMENIA / ITALIA 2-1 BOSNIA / LIECHTENSTEIN 0-2 FINLANDA

00:09 12 Jun UNGARIA 1-0 TARA GALILOR

00:08 12 Jun GRUPA I: BELGIA 3-0 SCOTIA / RUSIA 1-0 CIPRU

00:06 12 Jun GRUPA H: ANDORRA 0-4 FRANTA / ALBANIA 2-0 MOLDOVA / ISLANDA 2-1 TURCIA

23:45 11 Jun AZERBAIJAN 1-5 SLOVACIA

23:44 11 Jun KAZAKHSTAN 4-0 SAN MARINO

23:38 11 Jun GOOL BELGIA! De Bruyne inchide tabela
23:36 11 Jun GOOL GRECIA! Fourtounis reduce din diferenta, final nebun de meci
23:32 11 Jun GOOL GERMANIA! Sane inscrie si el! 8-0 pentru nemti
23:30 11 Jun GOOL ITALIA! Verratti inscrie golul care poate aduce victoria echipei lui Mancini in fata Bosniei!
23:29 11 Jun GOOL IRLANDA DE NORD! McNair deschide scorul. S-a marcat in toate partidele din aceasta seara!
23:28 11 Jun GOOL UNGARIA! Patkai deschide scorul
23:24 11 Jun GOOL ARMENIA! Grecia este facuta KO, inscrie si Barseghyan
23:22 11 Jun GOOL GERMANIA! Werner inscrie si el
23:09 11 Jun GOL ALBANIA! Cikalleshi deschide scorul cu Moldova.
23:06 11 Jun GOOL GERMANIA! Gnabry face si el dubla! 6-0 cu Estonia
23:05 11 Jun GOOL FRANTA! Inscrie si Zouma! 4-0 pentru campioana mondiala
23:04 11 Jun GOOL GRECIA! Zeca reduce din diferenta
23:03 11 Jun GOOL BELGIA! Lukaku reuseste dubla si ajunge la 48 de goluri pentru nationala (statistica de mai jos era dupa primul sau gol cu Scotia)
23:02 11 Jun GOOL FINLANDA! Kallmann dubleaza avantajul echipei
23:01 11 Jun GOOOL ITALIA! Insigne inscrie golul serii si al preliminariilor! Sut fabulos al jucatorului de la Napoli dupa cornerul lui Bernardeschi!
22:36 11 Jun GOOL FRANTA! Thauvin inscrie inainte de pauza pentru 3-0!
22:35 11 Jun GOOL BELGIA! Lukaku inscrie golul cu numarul 47 in tricoul nationalei!
22:28 11 Jun GOOL TURCIA! Tokoz reduce din diferenta in Islanda
22:27 11 Jun GOOL RUSIA! Ionov deschide scorul in duelul cu Cipru
22:26 11 Jun GOOL GERMANIA! Reus reuseste dubla dupa o lovitura libera superba!
22:24 11 Jun GOOL FINLANDA! Teemu Pukki inscrie din nou! A marcat in fiecare luna incepand cu august 2018!
22:23 11 Jun GOOL BOSNIA!! Inca o surpriza majora! Edin Dzeko deschide scorul in Italia dupa o faza superba!
22:21 11 Jun GOOL ISLANDA! Ragnar Sigurdsson reuseste dubla!
22:20 11 Jun GOOL ARMENIA! Se ingroasa gluma! Inscrie Ghazaryan
22:18 11 Jun GOOL GERMANIA! Gundogan marcheaza din penalty!
22:18 11 Jun GOOL FRANTA! Ben Yedder dubleaza avantajul campioanei mondiale
22:10 11 Jun

GOOL ISLANDA! Ragnar Sigurdsson deschide scorul in derby-ul serii din preliminarii!

22:07 11 Jun

GOOL GERMANIA! Gnabry dubleaza avantajul nemtilor din pasa lui Sane. Goretzka marcheaza la 2 minute distanta! E 3-0 pentru Germania cu Estonia dupa 20 de minute!

22:02 11 Jun GOOL ARMENIA! Prima mica surpriza a serii! Karapetian deschide scorul in partida din Grecia
22:01 11 Jun GOOL GERMANIA! Reus deschide scorul dupa o combinatie superba a fostei campioane mondiale
22:00 11 Jun GOOL FRANTA! Mbappe marcheaza in minutul 2 golul cu numarul 100 al carierei!
21:22 11 Jun
Germania - Estonia

Islanda - Turcia

Belgia - Scotia

Andorra - Franta

21:22 11 Jun S-a incheiat si cel de-al doilea meci al zilei: Slovacia a invins Azerbaijan cu 5-1!

19:34 11 Jun S-a incheiat prima partida a zilei. Kazahstan a invins-o cu 4-0 pe San Marino

17:29 11 Jun