GEMENII GOLULUI! La-Lu, noul cuplu de COSMAR din fotbalul international! Cum au fost surprinsi atacantii lui Inter dupa meciul cu Slavia

Lautaro Martinez si Romelu Lukaku au facut spectacol in Champions League.

Inter s-a impus in deplasarea de la Slavia cu 3-1, prin dubla lui Lautaro Martinez si golul lui Lukaku. Argentinianul a deschis scorul din minutul 19. Echipa lui Stanciu a replicat dintr-o faza controversata prin penalty-ul transformat de Soucek.

In minutul 81, Lukaku a inscris pentru 2-1, iar Lautaro Martinez a inchis tabela cu un gol din interiorul careului dupa o pasa geniala a belgianului cu exteriorul.

Dupa meci, cei doi s-au fotografiat in vestiar, purtand bluze identice, pe care erau printate un catel care musca :).