Grupe IN-CRE-DI-BIL!!! Inter a marcat golul de 2-0, dar VAR a intervenit! ULUITOR ce decizie a luat arbitrul
Data publicarii: Miercuri 27 Noiembrie 2019, 22:36
Data actualizarii: Miercuri 27 Noiembrie 2019, 22:45

Slavia Praga primeste vizita celor de la Inter Milan in penultima etapa a grupelor din Liga Campionilor.

Lautaro Martinez a deschis scorul pentru Inter in minutul 19. In minutul 35, acelasi Lautaro Martinez ii pasa decisiv lui Lukaku care facea 2-0 cu poarta goala.

Sistemul VAR a intervenit si a luat o decizie incredibila. Arbitrul a anulat golul si a intors faza pentru un fault petrecut in careul milanezilor. Decizia centralului a fost sa acorde lovitura de la 11 metri pentru Slavia Praga.

• IN-CRE-DI-BIL!!! Inter a marcat golul de 2-0, dar VAR a intervenit! ULUITOR ce decizie a luat arbitrul

Astfel, Soucek a marcat golul egalizator din penalty si scorul a devenit 1-1.