CELTIC - CFR CLUJ 3-4 | Cati bani a castigat un roman care a pariat la 2-1 ca CFR castiga la Glasgow! Repriza a doua a fost de infarct! FOTO

CFR Cluj a batut-o cu 4-3 pe Celtic la Glasgow si s-a calificat in Play Off-ul UEFA Champions League, unde va da peste Slavia Praga

CFR Cluj, campioana Romaniei, s-a calificat in Play Off-ul UEFA Champions League. Dupa 1-1 la Cluj, CFR-ul lui Petrescu a batut cu 4-3 pe Celtic Park. Meciul a fost cu adevarat nebun!

CFR Cluj a condus la pauza prin golul marcat de Ciprian Deac. In repriza a doua, scotienii au intors scorul, dar Omrani nu a lasat lucrurile asa si a marcat si el de doua ori. Pe final, Tucudean a dat lovitura de gratie, iar campioana Romaniei a facut hora bucuriei la mijlocul terenului.

Un parior roman a mizat 2 euro pe victoria CFR-ului la 2-1, la o cota de 51.0! El a castigat 102 euro!

TOATA Romania vede Romania! Romania - Norvegia, marti, ora 21:45, in direct la PRO TV!