Bayern Munchen Champions League Istvan Kovacs Lazio Liga Campionilor A incercat sa-l pacaleasca pe Istvan Kovacs la Bayern - Lazio! Romanul s-a enervat si a reactionat imediat! Ce decizie a luat
Data publicarii: Joi 18 Martie 2021, 00:28
Data actualizarii: Joi 18 Martie 2021, 00:28

Bayern s-a calificat in sferturile Champions League dupa 6-2 la general cu Lazio.

Meciul de la Munchen a fost condus de la centru de Istvan Kovacs, care i-a avut alaturi pe Vasile Florin Marinescu si Ovidiu Artene. Cel de-al patrulea oficial a fost Ovidiu Hategan.

Kovacs a acordat un penalty pentru Bayern in prima repriza, dupa o tinere la corner, iar in a doua un jucator de la Lazio l-a enervat pe centralul roman, dupa ce a simulat un fault.

Joaquin Correa a incercat sa obtina o lovitura libera periculoasa pentru echipa sa, cazand de langa Sule, fix la marginea careului. Kovacs nu a stat pe ganduri si i-a aratat imediat cartonasul galben.