VIDEO | Razvan Lucescu a innebunit pe banca! Reactia fabuloasa a romanului dupa ratarea URIASA care l-ar fi calificat in play-off-ul Ligii

Data publicarii: Marti 14 August 2018, 21:20
Data actualizarii: Marti 14 August 2018, 21:25

PAOK Salonic este la doar o repriza de calificarea in play-off-ul UEFA Champions League.

Echipa condusa de Razvan Lucescu a castigat meciul tur cu Spartak, scor 3-2, iar returul de la Moscova arata bine pentru greci. PAOK a dominat prima repriza a returului cu Spartak, iar PAOK a ratat o ocazie uriasa in minutul 37.

Lovitura de cap a lui Prijovic a trecut putin peste poarta, iar Razvan Lucescu a innebunit pe banca. Camerele TV l-au surprins pe antrenorul roman explicandu-i jucatorului sau cum ar fi trebuit sa loveasca mingea pentru a marca golul ce ar fi adus calificarea.