Mihai Stoica FCSB Superliga Scene ireale cu MM Stoica dupa golul lui Tanase din penalty! Managerul FCSB a inceput sa planga in tribune
Data publicarii: Sambata 03 Octombrie 2020, 22:35
Data actualizarii: Sambata 03 Octombrie 2020, 22:39

Consum emotional teribil pentru Mihai Stoica in tribune la FCSB - Dinamo!

Dupa golul marcat de Tanase pentru 3-2, MM a izbucnit in lacrimi. Camerele l-au surprins tensionat inaintea executiei, apoi Stoica nu s-a mai putut abtine!

Managerul general al FCSB a trait la intensitate maxima toate momentele jocului. La pauza partidei, MM a intrat pe Facebook pentru a comenta decizia lui Petrescu de a acorda penalty in favoarea lui Dinamo la o faza petrecuta in minutul 25.