Antoine Griezmann Barcelona Superliga Opera de arta a lui Griezmann l-a facut pana si pe Messi sa aplaude! Gol fantastic pentru Barcelona! Cum a marcat campionul mondial
Abel Lorin
Data publicarii: Duminica 25 Aprilie 2021, 19:47
Data actualizarii: Duminica 25 Aprilie 2021, 19:52

Griezmann a fost omul meciului cu Villarreal!

'Grizou' a inscris ambele goluri ale unei victorii vitale in lupta pentru titlu din La Liga. Primul gol al atacantului a fost cu totul special. Gasit de o pasa lunga  a lui Mingueza, in minutul 28, Griezmann a punctat cu un lob care nu i-a dat nicio sansa lui Asenjo. Tot Griezmann a facut 2-1 pentru Barca in minutul 33. Villarreal a deschis scorul in minutul 26 prin Samuel Chukwueze.