Gnohere, OUT din lupta pentru titlu? Imagini ingrijoratoare pentru Teja. Cum a iesit "Bizonul" de la Craiova. VIDEO

Data publicarii: Luni 06 Mai 2019, 11:57
Data actualizarii: Luni 06 Mai 2019, 11:59

Harlem Gnohere s-a accidentat in minutul 15 al partidei de la Craiova, castigata de FCSB cu 2-0.

Gnohere spera sa devina golgheterul Romaniei, insa a fost nevoit sa iasa de pe teren dupa un sfert de ora la Craiova.

Atacantul a suferit o contractura musculara si nu a mai putut continua derby-ul din Banie.

Teja spera ca Gnohere sa fie apt in ultimele doua etape, decisive in lupta pentru titlu. FCSB merge la Sepsi, iar apoi ar putea juca cu titlul pe masa contra lui CFR pe National Arena.

"Nu stiu despre Gnohere. Ne vom edifica probabil maine daca va juca etapa urmatoare", a spus Teja la conferinta de dupa meci.

Gnohere a iesit schiopatant de la vestiarele de la Craiova.