FCSB - CRAIOVA | A explodat Arena Nationala! Bucuria nebuna a oltenilor la golul lui Pigliacelli | VIDEO

Autor: Sport.ro
Duminica 24 Februarie 2019, 21:01

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

FCSB - Craiova a fost 1-1 la pauza! Hora a deschis scorul pentru echipa lui Teja in minutul 27. Peste doar 12 minute, Craiova egala prin... portarul Pigliacelli.

Goalkeeper-ul italian a transformat fara emotii o lovitura de la 11 metri. Cei 3.500 de fani olteni au aruncat in aer stadionul la reusita echipei lor.

Comisia Europeană: Implementarea de către România a recomandărilor MCV a fost accelerată