MM Stoica, un CAR DE NERVI in pauza meciului de la Ovidiu! A stat cu doua telefoane in mana inainte de schimbari

MM Stoica FCSB Liga 1 Viitorul Superliga
Data publicarii: Miercuri 20 Ianuarie 2021, 00:02
Data actualizarii: Miercuri 20 Ianuarie 2021, 01:11

MM Stoica a fost surprins de camere in timp ce vorbea la telefon in pauza meciului cu Viitorul - FCSB.

Viitorul a condus dupa primele 45 de minute cu 1-0, dupa ce Cosmin Matei a marcat din lovitura de la 11 metri. La pauza MM Stoica a fost surprins in timp ce vorbea la telefon.

Dupa se poate observa cum ii da telefonul lui Marius Ianuli, cel cunoscut drept 'Mache', potrivit DigiSport. In minutul 46, Darius Olaru a fost scos din teren si a fost inlocuit cu Alexandru Buziuc, aceasta fiind prima schimbare efectuata de Toni Petrea in partida de la Viitorul.

Viitorul a remizat pe teren propriu cu FCSB, scor 2-2. Dupa acest rezultat, FCSB ocupa primul loc in clasament, cu 38 de puncte, avand doar un singur punct peste ocupata locului secund, CFR Cluj.