FCSB florin tanase tavi popescu Superliga BREAKING NEWS | FCSB i-a calcat in picioare! Primul meci din aceasta vara tocmai s-a terminat: victorie cu 5-1! Supergol Tavi Popescu. Tanase a marcat si el! AICI tot ce s-a intamplat
Abel Lorin
Data publicarii: Miercuri 30 Iunie 2021, 15:29
Data actualizarii: Joi 01 Iulie 2021, 00:39

FCSB a castigat clar amicalul cu Viitorul Pandurii. S-a terminat 5-1.

Vina a marcat primul, in minutul 25, apoi Musi a facut 2-0 doar 3 minute mai tarziu. Cordea a dat prima sa pasa decisiva dupa transferul de la Clinceni. Paul Mitrica a punctat pentru Viitorul Pandurii cu un sut de la distanta, apoi Tanase, Ianis Stoica si Octavian Popescu au ridicat scorul la 5-1 pentru echipa lui Dinu Todoran.

Vucur, Cordea si Alex Cretu au debutat la FCSB. Cordea a fost jucat fundas stanga, desi postul sau de baza e in fata.

• BREAKING NEWS | FCSB i-a calcat in picioare! Primul meci din aceasta vara tocmai s-a terminat: victorie cu 5-1! Supergol Tavi Popescu. Tanase a marcat si el! AICI tot ce s-a intamplat

FCSB in prima repriza: Vlad - Vali Cretu, Harut, Vucur, Cordea - Simion, Olaru, Vina - Nita, Tanase, Musi
FCSB in partea a doua: Straton - Pantea, Cristea, Alex Cretu, Radunovic - Perianu, Morutan, Oaida - Tavi Popescu, Stoica, Dumitru

Urmatorul test al FCSB se disputa joi, de la 17:30, in fata Concordiei Chiajna.

Sursa foto: Facebook FCSB / sportpictures.eu