MASACRU pe Camp Nou: Barcelona 8-2 Huesca! Burnley 0-2 Man. United | Celtic 1-0 Glasgow Rangers | Cardiff 2-3 Arsenal

Cristiano Ronaldo Juventus Torino PSG Real Madrid Serie A Italia Barcelona - Huesca LIVE
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 02 Septembrie 2018, 21:23
Data actualizarii: Duminica 02 Septembrie 2018, 21:25

Comentam impreuna cele mai tari meciuri din principalele campionate ale Europei.

21:25 02 Sep
Suarez inchide tabela din penalty la Barcelona - Huesca. Se termina 8-2!!!

21:15 02 Sep
Rezultate de azi din Premier League:

Rezultatele meciurilor din Bundesliga:

21:12 02 Sep
Show total Barcelona! Marcheaza si Jordi Alba. Este 7-2 pe Camp Nou!

21:04 02 Sep
3 goluri in 15 minute pentru Barcelona in repriza a doua!!! Catalanii au 6-2 cu Huesca!

20:22 02 Sep
GOOOOL HUESCA!!! GOOOOL GALLAR! 3-2 inainte de pauza!

20:21 02 Sep
GOOOOL SUAREZ!!! 3-1 Barcelona!!!! A marcat Suarez.

20:02 02 Sep
Golul cu Huesca mai pune o victima in tabelul lui Messi. :)

GOOOL BARCELONA! Barcelona nu permite surprize, Pulido isi da autogol si ii lasa pe catalani sa preia conducerea pe tabela.

19:50 02 Sep

GOOOOL MESSI! Faza superba a lui Leo! 1-1!

19:41 02 Sep
Surpriza la Watford! Spurs a condus cu 1-0, insa gazdele au reusit sa intoarca meciul in doar 7 minute! Acum e 2-1 pentru Watford!

19:40 02 Sep
United incheie meciul in 10 oameni la Burnley. Eliminare usoara a lui Rashford.

19:36 02 Sep
Soc pe Camp Nou! Dupa doua minute, Huesca da lovitura la Barcelona! Nou-promovata are 1-0!

19:31 02 Sep
Incepe Barcelona - Huesca! Toate supervedetele Barcelonei sunt in primul 11.

18:48 02 Sep

GOOOL Manchester United! Lukaku reuseste dubla! United conduce cu 2-0 la Burnley.

18:30 02 Sep

GOOOL Manchester United! Lukaku deschide scorul dupa o combinatie cu Alexis Sanchez!

18:21 02 Sep
A inceput partida BURNLEY - MANCHESTER UNITED! Iata echipa de start a lui Mourinho!
17:12 02 Sep
GOOOL Arsenal! Lacazette marcheaza si el!
16:59 02 Sep
GOOOL Cardiff! Ward egaleaza dupa numai 8 minute!
16:56 02 Sep
GOOOL Arsenal! Aubameyang readuce echipa sa in avantaj!
16:26 02 Sep
GOOOL Cardiff! Camarasa egaleaza!
15:55 02 Sep
FINAL! Old Firm este castigat de Celtic cu 1-0! Este prima infrangere a lui Steven Gerrard pe banca celor de la Glasgow Rangers si vine impotriva fostului antrenor al sau de la Liverpool, Brendan Rodgers.
15:45 02 Sep
GOL ARSENAL! Mustafi deschide scorul
15:27 02 Sep
Situatia nu este deloc roz la Manchester United dupa 2 infrangeri in primele 3 etape, cu Brighton si Tottenham, insa tricourile vor fi la partida de astazi din deplasare contra lui Burnley. Echipamentul este inspirat din faimoasa editie Football Pink a Manchester Evening News.

15:23 02 Sep
GOOOOL CELTIC! Ntcham deschide scorul in "Old Firm"

13:23 02 Sep
Raul Jimenez a avut ratarea saptamanii! Jucatorul imprumutat de Benfica la Wolverhampton a fost la un pas sa se accidenteze incercand sa inscrie! Din fericire pentru el, Wolves a invins-o pana la urma pe West Ham

00:04 02 Sep
Final de meci si pe Bernabeu. Real - Leganes se termina 4-1.

23:29 01 Sep
Parma - Juventus se termina 1-2. Ronaldo ramane fara gol in 3 meciuri la Juve!

23:12 01 Sep
GOOOL REAL MADRID! Sergio Ramos marcheaza din penalty!

23:06 01 Sep
GOL REAL MADRID!!! Benzema rezolva meciul!

23:03 01 Sep
GOOOOOL REAL MADRID!!! Benzema inscrie pentru Madrid!

22:49 01 Sep
GOOOOL JUVENTUS!!! 2-1 pentru campioana la Parma. Nici de data asta nu e Ronaldo. :) Matuidi inscrie.

22:13 01 Sep
Gareth Bale a marcat pentru Real in minutul 17. Avantajul Madridului n-a tinut mult. Carillo a facut 1-1 in minutul 24 din penalty! 1-1 pe Bernabeu!!!

21:52 01 Sep
Celta reuseste victoria inceputului de sezon in La Liga: 2-0 cu Atletico Madrid!

21:49 01 Sep
Inter a castigat cu 3-0 primul meci al zilei din Serie A!

21:47 01 Sep
Echipa de start a lui Real Madrid pentru meciul cu Leganes:

21:42 01 Sep
GOOOL Juventus in minutul 2 al meciului de la Parma!

20:23 01 Sep
Surpriza in City - Newcastle! E 1-1 la pauza. Yedlin l-a adus pe Benitez inapoi in joc!

20:10 01 Sep
PSG bate cu 4-2, dupa ce si Cavani marcheaza!!!

19:43 01 Sep

GOOOL MBAPPE! PSG are 3-2 la Nimes!

City are 1-0 cu Newcastle!

19:42 01 Sep
Scorurile din Anglia:

19:41 01 Sep
Rezultatele meciurilor din Germania care au inceput la 16:30.

19:36 01 Sep
Revenire senzationala pentru Nimes!!! E 2-2!!! Bobichon (63) si Savanier (71 - din penalty, dupa consultarea VAR), au marcat pentru echipa nou promovata!!!

18:53 01 Sep
Di Maria, gol direct din corner! PSG conduce cu 2-0 la pauza.

18:45 01 Sep
Neymar a marcat pentru 1-0 in Nimes - PSG!

15:51 01 Sep

GOOL GHEZZAL! Alisson comite o eroare uriasa! A incercat sa dribleze un adversar, a pierdut mingea iar Ghezzal a inscris din apropiere! Este primul gol primit de brazilian dupa transferul la Liverpool

15:17 01 Sep
GOOL FIRMINO! Liverpool are 2-0 in deplasarea de la Leicester dupa lovitura de cap a brazilianului
14:48 01 Sep
GOOL MANE! Liverpool deschide scorul prin golgheterul echipei in startul sezonul, Sadio Mane.
13:55 01 Sep
LEICESTER - LIVERPOOL

Iata echipele de start - dupa 3 etape in care nu a schimbat primul 11, Jurgen Klopp il trimite pe teren pe Jordan Henderson, capitanul echipei. Acesta ii ia locul lui Naby Keita.
11:09 01 Sep
Iata partidele de astazi din cele mai tari campionate ale Europei

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • Ronaldo incearca sa dea primul gol in Serie A: 21.30 Parma - Juventus | 14.30 Leicester - Liverpool 19.30 Man City - Newcastle | 18.00 Nimes - PSG | Toate meciurile zilei