Promovare fara EMOTII pentru echipa lui Oprita! E sarbatoare pentru stelisti dupa Baraganul Ciulnita 0-6 CSA Steaua!

csa steaua Baraganul Ciulnita Liga 3 Fotbal intern CSA Steaua - Baraganul Ciulnita, LIVE TEXT de la 17:30 | FINALA pentru CSA in barajul de promovare in Liga 3!
Data publicarii: Miercuri 05 August 2020, 14:17
Data actualizarii: Joi 06 August 2020, 01:00

Urmarim si comentam impreuna meciul dintre CSA Steaua si Baraganul Ciulnita pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

BARAGANUL CIULNITA 0-6 CSA STEAUA

Min. 90: Dupa 8-1 in primul meci cu Argesul Mihailesti, CSA Steaua a castigat acum cu 6-0 si a obtinut promovarea in Liga a 3-a.

Min. 76: GOOOL Steaua! Enceanu isi trece numele pe tabela dupa o lovitura de la 11 metri.

Min. 58: Suporterii Stelei au inceput sarbatoarea inca din repriza secunda, promovarea preferatilor lor fiind asigurata.

Min. 46: S-a reluat partida. Steaua este la 45 de minute de promovare.

Min. 45: Pauza la Modelu.

Min. 44: GOOOL Steaua! Bajenaru reuseste dubla in doua minute si inscrie fara probleme dupa ce apararea celor de la Baraganul Ciulnita a cedat.

Min. 42: GOOOL Steaua! Bajenaru a inscris dupa o lovitura libera de la marginea careului.

Min. 28: GOOOL Steaua! Antohi inscrie cu capul dupa un corner, in urma caruia mingea ajunge la el in fata portii.

Min. 21: GOOOL Steaua! Neagoe reuseste dubla dupa o lovitura libera executata elegant.

Min. 15: GOOOL Steaua! Andrei Neagoe deschide scorul cu un sut din 6 metri, el fiind lasat liber de fundasii adversi.

Min. 1: A inceput partida decisiva pentru promovare.

Echipele de start:

Meciul dintre Steaua si Baraganul Ciulnita se vede pe Youtube:

CSA Steaua se lupta sa promoveze in Liga 3 si mai are un singur pas de facut pana sa isi indeplineasca obiectivul. Dupa victoria categorica din primul meci cu Argesul Mihailesti, incheiat 8-1, Steaua o intalneste pe teren propriu pe Baraganul Ciulnita.

O victorie in fata Ciulnitei ii trimite pe jucatorii antrenati de Daniel Oprita in Liga 3.

Jucatorii Stelei au fost supusi si testarii de Covid-19, iar in urma rezultatelor niciun membru sau jucator nu a fost testat pozitiv.

Meciul va fi transmis live pe canalul de YouTube Steaua TV.