ULTIMA ORA | Programul complet al meciurilor pentru promovarea in Liga a 3-a! Cand joaca CSA Steaua

ULTIMA ORA | Programul complet al meciurilor pentru promovarea in Liga a 3-a! Cand joaca CSA Steaua

FRF a stabilit programul complet si stadioanele pe care se vor juca meciurile de baraj pentru promovarea in Liga 3.

Partidele de baraj vor debuta in acest weekend, pe 1 august, si vor continua pe 5 si 9 august. In urma rezultatelor din aceste meciuri se vor stabili noile echipe din Liga 3 pentru sezonul 2020 - 2021.

Programul complet si stadioanele pe care se vor juca meciurile, potrivit FRF:

Regiunea 1 – Grupa A – Stadion Municipal (Vaslui)

CS Unirea Mircesti (IS) – ACS Bradu Borca (NT) – 1 august

CSO Siretul Dolhasca (SV) – CS Unirea Mircesti (IS) – 5 august

ACS Bradu Borca (NT) – CSO Siretul Dolhasca (SV) – 9 august

Regiunea 1 – Grupa B – Stadion CFR (Pascani)

CS Sporting Juniorul Vaslui (VS) –  CS Dante Botosani (BT) – 1 august

AFCS Viitorul Curita (BC) – CS Sporting Juniorul Vaslui (VS) – 5 august

CS Dante Botosani (BT) – AFCS Viitorul Curita (BC) – 9 august

Regiunea 2 – Grupa A – Stadion Municipal (Zalau)

CSM Satu Mare (SM) – ACS FC Somesul Dej (CJ) – 1 august

ACS CAO 1910 Oradea (BH) – CSM Satu Mare (SM) – 5 august

ACS FC Somesul Dej (CJ)- ACS CAO 1910 Oradea (BH) – 9 august

Regiunea 2 – Grupa B – Stadion Olimpia (Satu Mare)

Progresul Somcuta Mare (MM) – CS Sportul 2007 Simleu Silvaniei (SJ) – 9 august

Judetul Bistrita-Nasaud nu are reprezentanta.

Regiunea 3 – Grupa A – Stadion Tineretului (Brasov)

ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe II (CV) – CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – 1 august

CS Magura Cisnadie (SB) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe II (CV) – 5 august

CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – CS Magura Cisnadie (SB) – 9 august

Regiunea 3 – Grupa B – Stadion Central (Ungheni)

CSM Corona Brasov (BV) –  CS Gheorgheni (HR) – 1 august

CS Ocna Mures (AB) – CSM Corona Brasov (BV) – 5 august

CS Gheorgheni (HR) – CS Ocna Mures (AB) – 9 august

Regiunea 4 – Grupa A – Stadion Michael Klein (Hunedoara)

CS Victoria Zabrani (AR) – ACS Progresul Ezeris (CS) – 1 august

ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Victoria Zabrani (AR) – 5 august

ACS Progresul Ezeris (CS) – ACS Stiinta Turceni (GJ) – 9 august

Regiunea 4 – Grupa B – Stadion Vointa (Lupac)

CS Avantul Periam (TM) – CSM Jiul Petrosani (HD) – 9 august

Judetul Mehedinti nu are reprezentanta.

Regiunea 5 – Grupa A – Stadion Municipal (Ramnicu Valcea)

ACS Unirea Tricolor Dabuleni (DJ) – ACS Vointa Budeasa (AG) – 1 august

ACS Roberto Ziduri (DB) – ACS Unirea Tricolor Dabuleni (DJ) – 5 august

ACS Vointa Budeasa (AG) – ACS Roberto Ziduri (DB) – 9 august

Regiunea 5 – Grupa B – Stadion Comunal (Valea Ursului)

CSO Petrolul Potcoava (OT) – ACS Minerul Costesti (VL) – 1 august

Judetul Teleorman nu are reprezentanta.

Citeste si:Steaua




VIDEO PROTVPLUS.RO

Starea de alertă, prelungită cu încă 30 de zile. Am ajuns la cea mai mare rată de decese COVID-19 din UE
BRAT