Romanii il razbuna pe Coltescu! Sumudica, VICTORIE de Champions League pe terenul lui Basaksehir! Ce a facut Sumi in tribuna

Sebastian Coltescu Marius Sumudica Fotbal extern
Data publicarii: Duminica 13 Decembrie 2020, 19:13
Data actualizarii: Duminica 13 Decembrie 2020, 20:04

Maxim, Tosca si Sumudica au obtinut un rezultat urias pe terenul lui Basaksehir!

20:00 Meciul a avut nu mai putin de 7 minute de prelungire. Echipa lui Sumudica s-a impus cu 2-1 dupa o lupta fantastica! Suspendat, Sumudica s-a ridicat in picioare si a inceput sa strige din tribuna 'Bravo' catre jucatorii sai!

19:40 Demir, omul care a pasat la primul gol, face 2-1 pentru echipa lui Sumudica!

• Romanii il razbuna pe Coltescu! :) Sumudica, aproape de o victorie URIASA pe terenul lui Basaksehir! AICI ai tot ce se intampla

19:30 Crivelli face 1-1!

19:13 Partida vine la doar cateva zile dupa nebunia declansata la meciul dintre PSG si echipa din Turcia, in urma careia un scandal mondial de rasism s-a abatut asupra brigazii de arbitri din Romania!

Dupa 45 de minute, Basaksehir e condusa acasa de Gaziantep. Golul a venit in finalul primei reprize si a fost inscris de belgianul Mirallas (44). Faza a plecat de la o pasa fantastica trimisa de Maxim pentru Demir, a carui centrare perfecta l-a gasit nemarcat pe Mirallas in fata portii!