Cristiano Ronaldo Franta Portugalia Sergio Ramos Fotbal extern Ramos a RATAT DOUA PENALTY-uri in Elvetia 1-1 Spania! Franta l-a batut ACASA pe Ronaldo: 1-0! Germania 3-1 Ucraina! AICI VIDEO cu TOATE rezumatele din Nations League
Data publicarii: Duminica 15 Noiembrie 2020, 01:03
Data actualizarii: Duminica 15 Noiembrie 2020, 01:14

Spectacol in meciurile zilei din Nations League!

Portugalia 0-1 Franta

• Ramos a RATAT DOUA PENALTY-uri in Elvetia 1-1 Spania! Franta l-a batut ACASA pe Ronaldo: 1-0! Germania 3-1 Ucraina! AICI VIDEO cu TOATE rezumatele din Nations League

Letonia 1-1 Feroe

___________________________________________________________________________________
Franta s-a impus in fata Portugaliei lui Ronaldo dupa golul lui Kante din minutul 53! Spania a facut egal cu Elvetia, pe care a egalat-o la 1 in minutul 89, cu golul lui Gerard Moreno! Sergio Ramos, aflat la selectia 177 in nationala Spaniei, a ratat de doua ori de la 11 metri!

Germania a supravietuit sperieturii pe care i-a provocat-o Ucraina in startul jocului disputat la Leipzig cu golul lui Yaremchuk si a intors rapid scorul. S-a terminat 3-1! Sane si Dubla lui Werner au decis victoria nemtilor.