GOOOOOL MAXIM in minutul 93!!! Sut de SENZATIE, portarul n-a avut nicio sansa. VIDEO
Sambata 15 Septembrie 2018, 18:42

Alexandru Maxim a fost rezerva in meciul cu Augsburg, dar intrarea lui a avut efect imediat.

Urmareste Sport.ro pe Instagram: cele mai tari imagini din sport!

Lituania - Romania, 11 octombrie, 21:45. Romania - Serbia, 16 octombrie, 16:00 - LIVE LA PROTV! Nationala de tineret, spre EURO: Romania - Tara Galilor, 12 octombrie, 19:00 la PROX!

Revenirea de la nationala a fost de bun augur pentru Alexandru Maxim. Fotbalistul lui Mainz a inscris in minutul 93 al partidei cu Augsburg.

Romanul a intrat pe gazon in minutul 86 cand Mainz era condusa. Ujah a marcat golul de 1-1 dupa un minut, iar Maxim a adus victoria in minutul 93.

VEZI AICI GOLUL LUI MAXIM

Mainz a urcat pe locul 5 si este la egalitate de puncte cu Dortmund, formatia de pe locul secund.

Dragnea, mesaj despre Legile justiției și OUG privind amnistie după victoria din PSD. ”Toți cei care au făcut rău vor plăti”