Faza incredibila in UEFA Europa League la Arsenal - Rennes! Iwobi i-a facut semn adversarului sau ca...ii miroase gura! VIDEO

UEFA Europa League Alex Iwobi Arsenal Hamari Traore Rennes Europa League Faza incredibila in UEFA Europa League la Arsenal - Rennes! Iwobi i-a facut semn adversarului sau ca...ii miroase gura! :)) | VIDEO
Data publicarii: Vineri 15 Martie 2019, 13:40
Data actualizarii: Vineri 15 Martie 2019, 13:46

Arsenal s-a calificat in sferturile UEFA Europa League.

Dupa 3-1 in tur pentru Rennes, Arsenal a reusit sa intoarca rezultatul si sa se califice in sferturile UEFA Europa League. Cu toate ca meciul intrase deja in prelungiri, iar londonezii erau calificati la acel scor, Alex Iwobi a facut un gest inexplicabil.

Atacantul nigerian al lui Arsenal a avut un conflict cu fundasul lui Rennes, Hamari Traore. Iwobi s-a indepartat rapid de Traore, aratand ca fotbalistului de la Rennes ii miroase respiratia, gest inexplicabil.