Faza incredibila in UEFA Europa League la Arsenal - Rennes! Iwobi i-a facut semn adversarului sau ca...ii miroase gura! VIDEO

Autor: Sport.ro
Vineri 15 Martie 2019, 13:40

Arsenal s-a calificat in sferturile UEFA Europa League.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Dupa 3-1 in tur pentru Rennes, Arsenal a reusit sa intoarca rezultatul si sa se califice in sferturile UEFA Europa League. Cu toate ca meciul intrase deja in prelungiri, iar londonezii erau calificati la acel scor, Alex Iwobi a facut un gest inexplicabil.

Atacantul nigerian al lui Arsenal a avut un conflict cu fundasul lui Rennes, Hamari Traore. Iwobi s-a indepartat rapid de Traore, aratand ca fotbalistului de la Rennes ii miroase respiratia, gest inexplicabil.