Frankfurt 0-0 Inter, Sevilla 2-2 Slavia, Rennes 3-1 Arsenal! Chelsea 3-0 Dinamo Kiev, Chiriches, rezerva in Napoli 3-0 Salzburg! Ce s-a intamplat in Europa League

Europa League Eintracht Frankfurt Inter Milano Europa League 20:00 Frankfurt - Inter, Rennes - Arsenal! 22:00 Chelsea - Dinamo Kiev, Napoli - Salzburg! AICI LIVE optimile Europa League
Live Blog
OPTIMILE EUROPA LEAGUE
Data publicarii: Joi 07 Martie 2019, 21:36
Data actualizarii: Vineri 08 Martie 2019, 00:50

Comentam impreuna tot ce se intampla in Europa League!

00:01 08 Mar
Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 22:00

23:48 07 Mar
GOOOOL CHELSEA! 3-0 in minutul 90! Calificarea e rezolvata de Chelsea dupa primul meci!

23:23 07 Mar
GOOOOL CHELSEA! 2-0!!!

23:16 07 Mar
3-0 la Napoli! Marcheaza in propria poarta Ongene!

22:20 07 Mar
GOOOOL CHELSEA!!! Faza superba a lui Chelsea, Pedro pentru Giroud, francezul ii trimite din nou fostului atacant al Barcelonei cu calcaiul, printre picioarele unui adversar. Pedro nu greseste! 1-0!

22:17 07 Mar
Valencia loveste si ea repede in meciul cu Krasnodar!

22:12 07 Mar
NAPOLI a marcat deja contra lui Salzburg!!!

22:08 07 Mar
Au inceput Chelsea - Dinamo Kiev, Napoli - Salzburg si Valencia - Krasnodar!

21:57 07 Mar
Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 20:00

21:48 07 Mar
GOOOOL RENNES!!! 3-1 in fata lui Arsenal!!!

21:36 07 Mar
Villarreal are doua goluri avans la St. Petersburg!!!

21:20 07 Mar
GOOOOOL RENNES!!! Arsenal e condusa in Franta dupa autogolul lui Nacho Monreal!!!

21:19 07 Mar
Villarreal conduce cu 2-1 la St. Petersburg!!!

20:48 07 Mar
Rezultate la pauza in meciurile care au inceput la 20:00.

20:43 07 Mar
Coregrafia fanilor lui Eintracht la meciul cu Inter:

20:41 07 Mar
La faza imediat urmatoare eliminarii lui Sokratis, Rennes egaleaza!!! E 1-1 in Franta!

20:40 07 Mar
Zenit 1-1 Villarreal

20:39 07 Mar
Sokratis primeste al doilea galben si este eliminat!!! Arsenal ramane in 10!

20:38 07 Mar
Surpriza continua sa traiasca la Sevilla!!! Slavia a egalat din nou! E 2-2!

20:24 07 Mar
Doua goluri in doua minute la Sevilla - Slavia! Cehii au egalat prin Stoch in minutul 25, dar Munir a readus-o pe Sevilla in avantaj dupa cateva zeci de secunde!!!

20:01 07 Mar
PRIMELE GOLURI in EUROPA LEAGUE!

Sevilla 1-0 Slavia (Ben Yedder '2)

Rennes 0-1 Arsenal (Iwobi '4)

19:46 07 Mar
Atmosfera superba la Frankfurt inaintea meciului cu Inter!

18:16 07 Mar
Fanii lui Eintracht au inceput deja sa vina la stadion. Eintracht - Inter incepe la 20:00!

18:15 07 Mar
Arsenal n-a luat gol in 6 din ultimele 7 meciuri pe care le-a jucat in Europa League.

18:12 07 Mar

Azi se joaca turul optimilor de finala din Europa League! Cele mai tari meciuri sunt la Frankfurt, Rennes, Londra si Napoli! Pe www.sport.ro le poti urmari in timp real!

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • 20:00 Frankfurt - Inter, Rennes - Arsenal! 22:00 Chelsea - Dinamo Kiev, Napoli - Salzburg! AICI LIVE optimile Europa League
300x250
ULTIMELE STIRI
300x250
Cât câștigă un muncitor străin în România. „Țara asta este bună, dar unii oameni îmi adresează cuvinte urâte”