Frankfurt 0-0 Inter, Sevilla 2-2 Slavia, Rennes 3-1 Arsenal! Chelsea 3-0 Dinamo Kiev, Chiriches, rezerva in Napoli 3-0 Salzburg! Ce s-a intamplat in Europa League
Live Blog
OPTIMILE EUROPA LEAGUE

Autor: Sport.ro
Joi 07 Martie 2019, 21:36

Comentam impreuna tot ce se intampla in Europa League!

00:01 08 Mar Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 22:00

23:48 07 Mar GOOOOL CHELSEA! 3-0 in minutul 90! Calificarea e rezolvata de Chelsea dupa primul meci!

23:23 07 Mar GOOOOL CHELSEA! 2-0!!!

23:16 07 Mar 3-0 la Napoli! Marcheaza in propria poarta Ongene!

22:20 07 Mar GOOOOL CHELSEA!!! Faza superba a lui Chelsea, Pedro pentru Giroud, francezul ii trimite din nou fostului atacant al Barcelonei cu calcaiul, printre picioarele unui adversar. Pedro nu greseste! 1-0!

22:17 07 Mar Valencia loveste si ea repede in meciul cu Krasnodar!

22:12 07 Mar NAPOLI a marcat deja contra lui Salzburg!!!

22:08 07 Mar Au inceput Chelsea - Dinamo Kiev, Napoli - Salzburg si Valencia - Krasnodar!

21:57 07 Mar Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 20:00

21:48 07 Mar GOOOOL RENNES!!! 3-1 in fata lui Arsenal!!!

21:36 07 Mar Villarreal are doua goluri avans la St. Petersburg!!!

21:20 07 Mar GOOOOOL RENNES!!! Arsenal e condusa in Franta dupa autogolul lui Nacho Monreal!!!

21:19 07 Mar Villarreal conduce cu 2-1 la St. Petersburg!!!

20:48 07 Mar Rezultate la pauza in meciurile care au inceput la 20:00.

20:43 07 Mar Coregrafia fanilor lui Eintracht la meciul cu Inter:

20:41 07 Mar La faza imediat urmatoare eliminarii lui Sokratis, Rennes egaleaza!!! E 1-1 in Franta!

20:41 07 Mar
20:40 07 Mar Zenit 1-1 Villarreal

20:39 07 Mar Sokratis primeste al doilea galben si este eliminat!!! Arsenal ramane in 10!

20:38 07 Mar Surpriza continua sa traiasca la Sevilla!!! Slavia a egalat din nou! E 2-2!

20:24 07 Mar Doua goluri in doua minute la Sevilla - Slavia! Cehii au egalat prin Stoch in minutul 25, dar Munir a readus-o pe Sevilla in avantaj dupa cateva zeci de secunde!!!

20:01 07 Mar PRIMELE GOLURI in EUROPA LEAGUE!

Sevilla 1-0 Slavia (Ben Yedder '2)

Rennes 0-1 Arsenal (Iwobi '4)

19:46 07 Mar Atmosfera superba la Frankfurt inaintea meciului cu Inter!

19:45 07 Mar Echipa de start a lui Frankfurt:

19:44 07 Mar Cum arata 11-le de start al lui Inter la Frankfurt:

19:13 07 Mar

Echipele de start pentru Rennes - Arsenal:

18:16 07 Mar Fanii lui Eintracht au inceput deja sa vina la stadion. Eintracht - Inter incepe la 20:00!

18:15 07 Mar Arsenal n-a luat gol in 6 din ultimele 7 meciuri pe care le-a jucat in Europa League.

18:12 07 Mar

Azi se joaca turul optimilor de finala din Europa League! Cele mai tari meciuri sunt la Frankfurt, Rennes, Londra si Napoli! Pe www.sport.ro le poti urmari in timp real!

FULLSCREEN
  • /

Roland Garros 2019 - Program, Rezultate, Sportivi Romani | Informatii complete

Toata Romania vede Romania! Norvegia - Romania, vineri, 7 iunie, 21:45, in direct la PRO TV! Malta - Romania, luni, 10 iunie, 21:45, in direct la PRO TV!

Referendum pentru justiție LIVE UPDATE. Prezența a depășit 36%. Condiția în care va fi validat