Frankfurt 0-0 Inter, Sevilla 2-2 Slavia, Rennes 3-1 Arsenal! Chelsea 3-0 Dinamo Kiev, Chiriches, rezerva in Napoli 3-0 Salzburg! Ce s-a intamplat in Europa League
Live Blog
OPTIMILE EUROPA LEAGUE

Autor: Sport.ro
Joi 07 Martie 2019, 21:36

Comentam impreuna tot ce se intampla in Europa League!

00:01 08 Mar Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 22:00

23:48 07 Mar GOOOOL CHELSEA! 3-0 in minutul 90! Calificarea e rezolvata de Chelsea dupa primul meci!

23:23 07 Mar GOOOOL CHELSEA! 2-0!!!

23:16 07 Mar 3-0 la Napoli! Marcheaza in propria poarta Ongene!

22:20 07 Mar GOOOOL CHELSEA!!! Faza superba a lui Chelsea, Pedro pentru Giroud, francezul ii trimite din nou fostului atacant al Barcelonei cu calcaiul, printre picioarele unui adversar. Pedro nu greseste! 1-0!

22:17 07 Mar Valencia loveste si ea repede in meciul cu Krasnodar!

22:12 07 Mar NAPOLI a marcat deja contra lui Salzburg!!!

22:08 07 Mar Au inceput Chelsea - Dinamo Kiev, Napoli - Salzburg si Valencia - Krasnodar!

21:57 07 Mar Rezultatele finale ale meciurilor care au inceput la 20:00

21:48 07 Mar GOOOOL RENNES!!! 3-1 in fata lui Arsenal!!!

21:36 07 Mar Villarreal are doua goluri avans la St. Petersburg!!!

21:20 07 Mar GOOOOOL RENNES!!! Arsenal e condusa in Franta dupa autogolul lui Nacho Monreal!!!

21:19 07 Mar Villarreal conduce cu 2-1 la St. Petersburg!!!

20:48 07 Mar Rezultate la pauza in meciurile care au inceput la 20:00.

20:43 07 Mar Coregrafia fanilor lui Eintracht la meciul cu Inter:

20:41 07 Mar La faza imediat urmatoare eliminarii lui Sokratis, Rennes egaleaza!!! E 1-1 in Franta!

20:41 07 Mar
20:40 07 Mar Zenit 1-1 Villarreal

20:39 07 Mar Sokratis primeste al doilea galben si este eliminat!!! Arsenal ramane in 10!

20:38 07 Mar Surpriza continua sa traiasca la Sevilla!!! Slavia a egalat din nou! E 2-2!

20:24 07 Mar Doua goluri in doua minute la Sevilla - Slavia! Cehii au egalat prin Stoch in minutul 25, dar Munir a readus-o pe Sevilla in avantaj dupa cateva zeci de secunde!!!

20:01 07 Mar PRIMELE GOLURI in EUROPA LEAGUE!

Sevilla 1-0 Slavia (Ben Yedder '2)

Rennes 0-1 Arsenal (Iwobi '4)

19:46 07 Mar Atmosfera superba la Frankfurt inaintea meciului cu Inter!

19:45 07 Mar Echipa de start a lui Frankfurt:

19:44 07 Mar Cum arata 11-le de start al lui Inter la Frankfurt:

19:13 07 Mar

Echipele de start pentru Rennes - Arsenal:

18:16 07 Mar Fanii lui Eintracht au inceput deja sa vina la stadion. Eintracht - Inter incepe la 20:00!

18:15 07 Mar Arsenal n-a luat gol in 6 din ultimele 7 meciuri pe care le-a jucat in Europa League.

18:12 07 Mar

Azi se joaca turul optimilor de finala din Europa League! Cele mai tari meciuri sunt la Frankfurt, Rennes, Londra si Napoli! Pe www.sport.ro le poti urmari in timp real!

• 20:00 Frankfurt - Inter, Rennes - Arsenal! 22:00 Chelsea - Dinamo Kiev, Napoli - Salzburg! AICI LIVE optimile Europa League
Ciclonul din Marea Neagră aduce inundații în România. În Galați, oamenii au ieșit cu barca pe străzi