VIDEO | Harry Kane, aproape de o accidentare horror la meciul cu Croatia! Ce a patit starul nationalei Angliei

Iosif Pintilie
Data publicarii: Duminica 13 Iunie 2021, 17:33
Data actualizarii: Duminica 13 Iunie 2021, 17:50

Campionatul European se vede, in direct, la PRO TV si pe VOYO!

Harry Kane a fost la un pas de o accidentare urata. In minutul 62 al duelului dintre Anglia si Croatia, cand tabela arata scorul de 1-0 pentru Anglia, Kane a incercat sa inscrie.

S-a lovit insa grav, iar primele imagini dadeau de inteles ca atacantul lui Tottenham nu va putea continua meciul.

• VIDEO | Harry Kane, aproape de un accident horror! Ce a patit starul nationalei Angliei

Dupa doua minute de ingrijiri, Kane a revenit pe teren, insa emotiile pe care le-a dat fanilor englezi au fost mari. Lovitura a provenit in urma unei ciocniri intre Kane si bara portii. S-a crezut ca este vorba despre o dislocare de umar.â