Al Hilal - Flamengo, 19:30 LIVE TEXT | Razvan Lucescu infrunta campioana Americii de Sud pentru un loc in finala Mondialului Cluburilor

Al Hilal Campionatul mondial al cluburilor Razvan Lucescu Campionate externe ACUM AL HILAL 0-0 ESPERANCE TUNIS | Razvan Lucescu debuteaza la Campionatul Mondial al Cluburilor! | TOATE MECIURILE AICI
Live Blog
CAMPIONATUL MONDIAL AL CLUBURILOR
Data publicarii: Marti 17 Decembrie 2019, 14:10
Data actualizarii: Marti 17 Decembrie 2019, 15:52

Comentam impreuna toate meciurile de la Campionatul Mondial al Cluburilor pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

15:52 17 Dec
Jurgen Klopp a confirmat ca Wijnaldum nu va putea fi folosit in partida de astazi!

14:28 17 Dec

Daca Al Hilal se va impune in meciul de astazi, Razvan Lucescu se poate duela cu Liverpool in finala! Echipa antrenata de Jurgen Klopp se lupta cu Monterrey in semifinalele Campionatului Mondial al Cluburilor.

14:23 17 Dec

Al Hilal - Flamengo 19:30

21:38 14 Dec

MONTERREY - AL-SADD 3-2

GOOOOOOOL AL-SADD! Hassan inscrie in minutul 89 si ofera sperante qatarezilor!

21:08 14 Dec

MONTERREY - AL-SADD 3-1

GOOOOOOOL MONTERREY! Pizzaro marcheaza un gol superb si ii duce pe mexicani din ce in ce mai aproape de semifinale!

21:07 14 Dec
MONTERREY - AL-SADD 2-1

GOOOOOOOL AL-SADD!
Algerianul Bounedjah inscrie si reduce din diferenta!

20:30 14 Dec
MONTERREY - AL-SADD 2-0

GOOOOOOL MONTERREY!
Funes isi trece numele pe lista marcatorilor si dubleaza avantajul in prelungirile primei reprize!

20:03 14 Dec

MONTERREY - AL-SADD 1-0

GOOOOOOOL MONTERREY! Leonel Vangioni inscrie pentru mexicani din pasa lui Rodriguez!

20:00 14 Dec

MONTERREY - AL-SADD 0-0

Echipele de start

19:59 14 Dec

Al Hilal s-a calificat in semifinalele competitiei, unde va da piept cu Flamengo, castigatoarea Copei Libertadores!

17:37 14 Dec

GOOOOOOOOOOL AL HILAL! Gomis deschide scorul dupa un dribling superb in fata apararii lui Esperance Tunis!

16:28 14 Dec
AL HILAL - ESPERANCE TUNIS 0-0

Echipele de start:

16:27 14 Dec
Dupa ce a cucerit Liga Campionilor a Asiei impreuna cu Al Hilal, Razvan Lucescu debuteaza in sferturile Campionatului Mondial al Cluburilor impotriva echipei Esperance Tunis. Echipa care castiga duelul acesta, va disputa semifinala cu Flamengo, castigatoarea Cupei Libertadores.
  • ACUM AL HILAL 0-0 ESPERANCE TUNIS | Razvan Lucescu debuteaza la Campionatul Mondial al Cluburilor! | TOATE MECIURILE AICI