VIDEO Liverpool distrusa de Arsenal cu un super gol reusit de Arshavin!

Duminica 13 Decembrie 2009, 19:57

Liverpool 1-2 Arsenal | Situatie dramatica pentru Liverpool care a pierdut pe teren propriu in fata rivalilor de la Arsenal.

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Kuyt a deschis scorul in minutul 41, insa echipa lui Benitez s-a vazut egalata dupa un autogol al lui Johnson, in minutul 50. Rusul Arshavin a reusit golul de 2-1 pentru victoria istorica a lui Arsenal in minutul 58. Wenger spera la titlu in Anglia, in timp ce spaniolul Benitez se teme din nou pentru postul sau.

Klaus Iohannis: "Sunt aproape hotărât să convoc referendum pe justiţie pe 26 mai"