FOTO | Florin Andone a oferit imaginea zilei in Premier League! Si-a incordat muschii la David Luiz: cum s-a terminat faza

Florin Andone brighton chelsea Chelsea David Luiz Premier League Anglia FOTO | Florin Andone a oferit imaginea zilei in Premier League! Si-a incordat muschii la David Luiz: cum s-a terminat faza
Data publicarii: Duminica 16 Decembrie 2018, 19:25
Data actualizarii: Duminica 16 Decembrie 2018, 19:32

Florin Andone a oferit faza etapei in Premier League.

Atacantul roman a intrat in minutul 60 al partidei cu Chelsea, insa nu a mai reusit sa inscrie pentru Brighton. Andone s-a facut remarcat in minutul 69 cand a sarit sa-l certe pe David Luiz.

Totul a pornit de la o intrare mai energica a lui Andone la care fundasul lui Chelsea a reactionat nervos. Arbitrul i-a calmat pe cei doi.

Brighton a pierdut meciul cu Chelsea de pe teren propriu, scor 1-2. Pedro, minutul 17, si Hazard, minutul 33, au marcat pentru Chelsea. Pentru Brighton a inscris March in minutul 66.