Florin Andone florin andone premier league gol florin andone Anglia E de neoprit! Andone a inceput sa marcheze pe banda rulanta in Premier League: GOL FABULOS reusit de atacantul roman | VIDEO
Data publicarii: Marti 04 Decembrie 2018, 23:10
Data actualizarii: Marti 04 Decembrie 2018, 23:15

Florin Andone a inceput sa inscrie si e de neoprit.

Atacantul roman a marcat etapa trecuta in meciul cu Huddersfield si a adus victoria lui Brighton, iar acum a inscris din nou in Premier League.

Florin Andone a intrat in minutul 35 al meciului cu Crystal Palace si a marcat un gol superb in minutul 4 al prelungirilor primei reprize. Andone a reusit o cursa incredibila pe banda stanga si a finalizat cu un sut plasat perfect pe coltul lung.

• E de neoprit! Andone a inceput sa marcheze pe banda rulanta in Premier League: GOL FABULOS reusit de atacantul roman | VIDEO

Murray a marcat primul gol din minutul 24, din penalty, iar Balogun a inscris pentru 2-0 in minutul 31.