Cel mai prost parior! A pus 5000€ euro la 4-0 pentru Angola cu Mali ca sa castige 50€! A pierdut toti banii

angola Carlos Fernandes mali Superliga
Data publicarii: Marti 12 Ianuarie 2010, 11:49
Data actualizarii: Marti 12 Ianuarie 2010, 11:57

Cele 4 goluri primite de Carlos la scorul de 4-0 pentru nationala sa adoptiva cu Mali l-au facut pe un parior englez de 19 ani sa turbeze de nervi.

Pe internet isi spune "Big Matt" si a incercat sa faca si el un mic profit in minutul 78 al meciului dintre Angola si Mali de la CAN.

A pariat LIVE suma incredibila de 4.400 de lire, aproximativ 5.000 euro, la scorul de 4-0 pentru Angola, in conditiile in care profitul era de doar 50 de euro, dar macar iesea pe plus.

Totul s-a dat insa peste cap, iar pustiul si-a pierdut toti banii in clipa in care Mali a revenit incredibil si i-a dat 4 goluri fostului stelist Carlos in ultimele 11 minute ale meciului.

Valeriu Argaseala a comentat si evolutia dezastruoasa a portarului Carlos la CAN. Carlos a luat 4 goluri in ultimele 11 minute, iar meciul Angola - Mali s-a terminat 4-4, dupa ce Angola a avut 4-0.

"Presa il vede pe Carlos numai cand greseste, dar cand apara bine nu-l remarca nimeni. Eu tin legatura cu el, a ramas un optimist incurabil.", a declarat Argaseala.