"Portarul roman o cere" Tatarusanu, titular contra Barcelonei! Ciocnire VIOLENTA cu Suarez! VIDEO

Ciprian Tatarusanu Barcelona Luis Suarez Stranieri
Data publicarii: Duminica 02 August 2015, 22:50
Data actualizarii: Luni 03 August 2015, 00:08

Luis Suarez i-a facut viata grea lui Tatarusanu in amicalul dintre Fiorentina si Barcelona.

UPDATE! Fiorentina bate Barca cu 2-1! Tatarusanu a fost eroul Fiorentinei, alaturi de marcatorul celor doua goluri. Portarul roman a intervenit salvator de mai multe ori pe parcursul partidei si a avut o ciocnire serioasa cu Suarez.

Fara Messi si Neymar, Barcelona si-a pus toata baza in Luis Suarez in perioada de pregatire. Uruguayanul a fost principalul om al campioanei europene in amicalul cu Fiorentina, la care Tatarusanu a fost titular.

Romanul a avut mari batai de cap din cauza lui Suarez, care a si marcat in minutul 17. Italienii au avut insa un start incredibil, cu doua goluri in 7 minute marcate de Bernardeschi.

Tatarusanu a avut si o ciocnire violenta cu Suarez, moment in care fanii de pe Twiiter au explodat. "Portarul roman o cere. Tocmai l-a lovit pe Suarez peste dinti", e unul din mesaje.

Suarez s-a lovit la dinti dupa duelul cu Tatarusanu, care s-a resimtit si el dupa duelul cu golgheterul catalanilor.

Golul marcat de Suarez in poarta lui Tatarusanu.