Nebunie de meci cu Stefan Radu pe teren! Lazio a castigat in min. 90! Lovitura de gratie pe final si un autogol amuzant! VIDEO

Stefan Radu Italia Lazio Roma Parma Stranieri
Data publicarii: Duminica 30 Martie 2014, 19:38
Data actualizarii: Duminica 30 Martie 2014, 19:37

►Porto - Sevilla joi 22:00 in direct la Sport.ro si Voyo! Cu DRAG de pe Dragao. Semnat FOTBAL!

Super meci in Italia, acolo unde au jucat Lazio si Parma. Ambele echipe au ambitii mari - sa joace in Europa la anul.

Lazio a inceput bine partida, marcand in min. 15, prin Lulic. S-a facut 1-1 destul de repede, dupa ce Biabiany a profitat (min. 25).

A urmat inca un gol, reusita lui Klose pentru 2-1 (min 67). Egalarea a fost nebuna de tot: Lazio a reusit sa-si dea un autogol de cascadorii rasului, in minutul 81 - VIDEO AICI

Apoi a urmat o faza si mai tare: Candreva a reusit o bijuterie, sub transversala, in minutul 90! VIDEO AICI

3-2 final, iar Lazio ramane la trei puncte de Europa League, in timp ce Parma e la un singur punct in spatele lui Inter (locul 5).