Arabia Saudita Constantin Budescu Stranieri Moment uluitor la meciul lui Budescu din Arabia Saudita! E faza care va face inconjurul lumii! Erau 6 contra 2, dar totul s-a terminat cu gol la poarta cealalta!
Data publicarii: Duminica 21 Martie 2021, 22:58
Data actualizarii: Duminica 21 Martie 2021, 22:59

Nebunie la meciul castigat de Budescu si Damak pe terenul lui Abha!

Unul dintre momentele care au decis jocul s-a petrecut inainte de pauza. La 1-1, dupa un sut trimis de Budescu si respins de apararea adversa, Abha a scapat pe un contraatac supranumerit! In situatie de 6 contra 2, atacantul a ales cea mai proasta solutie si a tras din unghi. Din nou pe contraatac, si tot cu Budescu implicat, Damak a reusit sa marcheze si sa stabileasca scorul pauzei dupa un sut fantastic al capitanului Chafai.

• Moment uluitor la meciul lui Budescu din Arabia Saudita! E faza care va face inconjurul lumii! Erau 6 contra 2, dar totul s-a terminat cu gol la poarta cealalta!

Abba - Damak s-a terminat 3-4, iar la final a fost nebunie in vestiarul oaspetilor!