Meci DRAMATIC pentru Reghe! Avea 2-1 in minutul 92, meciul s-a prelungit 9 minute, finalul a fost un cosmar! Ce s-a intamplat

Laurentiu Reghecampf Al Hilal Stranieri
Data publicarii: Miercuri 28 Ianuarie 2015, 21:10
Data actualizarii: Miercuri 28 Ianuarie 2015, 21:14

Reghecampf a trait o adevarata drama in ultima etapa din Arabia Saudita, cu Al Faysaly.

2-2 s-a terminat meciul jucat de Al Hilal in deplasare, cu Al Faysaly, in care Pintilii a fost titular. Gazdele au reusit sa egaleze in minutul 93 al meciului, intr-o partida care s-a prelungit cu 9 minute.

Salem Al Dawsari a deschis scorul pentru Al Hilal in minutul 27. Abdulelah Al Amer a egalat in minutul 44, iar Yousef Al Salem a inscris pentru 2-1 in minutul 79.

In minutul 93 Khalil Baniateyah a reusit sa egaleze pentru Al Faysaly. In urma acestei remize, Al Hilal a ramas pe locul patru in clasament, cu 25 de puncte, cu noua puncte mai putin decat liderul Al Nasr.