Ionut Radu IS BACK! Parada senzationala a portarului de la U21 in Genoa - Napoli!

Autor: Sport.ro
Duminica 11 Noiembrie 2018, 09:23

Ionut Radu a reusit o prima repriza de vis in poarta celor de la Genoa.

Cu toate ca duelul Genoa - Napoli s-a termina 1-2, portarul Ionut Radu a reusit sa impresioneze in prima repriza. Acesta a aparat un gol cu o parada incredibila.

Portarul nationalei U21 a gafat in ultimele partide si pare ca a tinut sa-si arate adevarata valoare in fata celor de la Napoli.

In prima repriza acesta a avut trei interventii salvatoare.

Cea mai frumoasa a fost, insa, interventia din minutul 36, atunci cand Radu a reusit o parada incredibila, aparand o minge pe care nimeni nu o mai vedea salvata.

FULLSCREEN
  • /

Toata Romania vede Romania! Norvegia - Romania, vineri, 7 iunie, 21:45, in direct la PRO TV! Malta - Romania, luni, 10 iunie, 21:45, in direct la PRO TV!

E.U. YES LA VOT. Au pornit cu o afacere de garaj, acum sunt milionari cu bani de la UE