Prima reactie a lui Andrei Radu dupa gafa din prelungiri cu Milan! Mesajul transmis de portarul roman: "Sunt pregatit!"

Andrei Radu AC Milan - Genoa Andrei Radu Genoa Andrei Radu U21 Ionut Andrei Radu Stranieri Prima reactie a lui Andrei Radu dupa gafa din prelungiri cu Milan! Mesajul transmis de portarul roman: "Sunt pregatit!"
Data publicarii: Joi 01 Noiembrie 2018, 16:47
Data actualizarii: Joi 01 Noiembrie 2018, 16:51

Andrei Radu a gafat in prelungirile partidei AC Milan - Genoa.

Genoa a pierdut partida impotriva celor de la Milan cu 1-2, cu un gol marcat de gazde in prelungiri, dupa o greseala a portarului roman Andrei Radu.

Portarul nationalei de tineret a Romaniei a fost titular pe San Siro si a facut minuni in poarta in cele 90 de minute regulamentare de joc. Totusi, acesta a gafat in minutul 90+1, atunci cand a respins gresit balonul, iar AC Milan a inscris golul victoriei.

Andrei Radu a reactionat dupa ghinionul de seara trecuta si a transmis un mesaj pe contul sau de Instagram.

"Cateodata trebuie sa treci prin ce e mai rau pentru a ajunge la ce e mai bun. Sunt pregatit pentru urmatoarea provocare. Forza Genoa!", a scris portarul nationalei U21.

Sometimes you have to go through the worst to get the best. Ready for the next challenge! Forza Genoa! ????????