COSMAR pentru Maxim dupa pasa de gol in Cupa Germaniei! Avea egalarea in picior la ultima faza, fluierul arbitrului l-a oprit! Ce s-a intamplat:

Vineri 27 Septembrie 2013, 09:56

►Sport.ro prezinta: NOAPTEA CEA MAI LUNGA! Sambata spre duminica: 14 ORE IN DIRECT! Vezi AICI programul!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Alexandru Maxim a fost menajat de antrenorul sau in meciul de Cupa cu Freiburg, dar romanul a intrat pe teren in minutul 75. Era deja 2-0 pentru adversari iar romanul a pasat decisiv pentru reusita lui Ibisevici! Mai mult, Maxim putea aduce egalarea in ultimnul minut al partidei, cand a scapat singur cu portarul, insa n-a reusit stopul asa cum si-a dorit iar mingea i-a sarit in mana! Arbitrul a fluierat hent iar Stuttgart, finalista de anul trecut a fost eliminata inca din turul 2. Maxim a reusit 6 pase de gol in acest sezon la Stuttgart.

Kovesi, locul 2 la votul din Consiliul UE. România a votat pentru candidatul francez