FCSB Ionut Pantiru Stiri Fabulos! A pariat ca Pantiru va inscrie cu Botosani si a dat lovitura! Suma incredibila pe care a castigat-o un roman
Mihnea Stefan
Data publicarii: Luni 19 Aprilie 2021, 00:28
Data actualizarii: Luni 19 Aprilie 2021, 01:01

Un parior a fost lovit de inspiratie in cel mai bun moment.

Utilizat putin in a doua parte a sezonului regular, Ionut Pantiru a fost introdus pe teren in minutul 63, cand scorul era 1-0 pentru FC Botosani, dupa ce Olimpiu Morutan a acuzat dureri la spate si nu a mai putut continua pe teren.

Octavian Popescu a reusit sa egaleze in minutul 66,  moment in care un parior a 'simtit' ca Pantiru va fi cel care va inscrie al treilea gol al ros-albastrilor si a decis sa investeasca 100 de lei.

• Fabulos! A pariat ca Pantiru va inscrie cu Botosani si a dat lovitura! Suma incredibila pe care a castigat-o un roman

Jucatorul a reusit sa marcheze in minutul 71, dupa o gafa imensa a portarului Pap si i-a adus in cont suma de 10 000 de lei pariorului, care si-a publicat castigul pe retelele de socializare.