Rapid si Dinamo au pacalit fotbalul, 0-0, Steaua a scos un punct cu Pandurii! CFR s-a impiedicat la Vaslui! Comenteaza etapa!

Rapid CFR Cluj Dinamo Steaua Vaslui Meciurile etapei
Data publicarii: Luni 02 Aprilie 2012, 11:41
Data actualizarii: Luni 02 Aprilie 2012, 23:30

Vineri
Otelul intra din nou in lupta pentru Europa: Otelul 3-0 Vointa! Victorie clara dupa infrangerea de la Cluj!

Sambata
Spectacol total in derby-ul durerii :) Sportul iese de la retrogradare: Sportul 0-0 Mioveni!
Debut de senzatie pentru Multescu: Petrolul 2-0 Brasov! Goluri de senzatie Hamza si Zerka!
MAXIM, am zis! Stoichita se roaga la "sfantul egal" pentru meciurile din aceasta etapa: Pandurii 1-1 Steaua!

Duminica
Rednic debuteaza cu o remiza pe banca Astrei: Gaz Metan 0-0 Astra! Echipa care l-a demis pe Ilie Stan e la 4 puncte de retrogradare!
Rapid si Dinamo au pacalit fotbalul: Rapid 0-0 Dinamo. Vezi fazele meciului

Luni
IN-CRE-DI-BIL! S-a stins total nocturna in min 88, Concordia putea pierde meciul la masa verde! Chiajna 2-0 Ceahlaul!
U Cluj intoarce rezultatul in 7 minute, Sabau pierde primul meci de la revenirea la FCM! U Cluj 3-1 Tg Mures!
Steaua, Dinamo si Rapid rasufla usurate: Vaslui 1-1 CFR Cluj! Vaslui a jucat in 10 oameni, CFR a cerut penalty cu 5 minute inainte de final!