Steaua ramane in carti pentru titlu! Dinamo, demolata de dinamovisti! Vaslui si Rapid, la 3 puncte in spatele CFR-ului!

Data publicarii: Marti 01 Mai 2012, 12:50
Data actualizarii: Joi 03 Mai 2012, 23:23

Marti
Ceahlaul e aproape salvata, Vointa e condamnata! Vointa Sibiu 1-2 Ceahlaul!
Sportul rateaza victoria in min 88 si redevine echipa ABBA :) Pandurii 1-1 Sportul
CFR Cluj 1-0 Brasov! Kapetanos a salvat Clujul, Cadu a ratat penalty! Hadnagy a ridicat mainile in aer ca la concert, in careu!

Miercuri
Tg. Mures 2-3 Vaslui! Moldovenii au avut un moment de RATACIRE, tot Wesley i-a salvat! Vasluiul ramane la 3 puncte de liderul CFR
Astra 0-1 Rapid Grigore trimite Rapidul la trei puncte de CFR dupa un gol NEBUN
Dinamo 2-2 U. Cluj Lovitura de teatru! 'Printul' Cristea o UCIDE pe Dinamo in ultimul minut!

Joi
Chiajna e ca si salvata! Reghe a cedat nervos in finalul meciului si si-a certat jucatorii: Mioveni 1-3 Concordia!
Steaua inca mai spera la TITLU! Nikolic, erou pentru stelisti! Hamutovski, meci fabulos la revenirea in Ghencea! Vezi fazele din Steaua 2-1 Petrolul
Gazul a luat o gura mare de AER! Otelul pierde orice speranta la cupele europene! Gaz Metan 1-0 Otelul

Marti
Ceahlaul e aproape salvata, Vointa e condamnata! Vointa Sibiu 1-2 Ceahlaul!
Sportul rateaza victoria in min 88 si redevine echipa ABBA :) Pandurii 1-1 Sportul
CFR Cluj 1-0 Brasov! Kapetanos a salvat Clujul, Cadu a ratat penalty! Hadnagy a ridicat mainile in aer ca la concert, in careu!