Reactia incredibila a lui Neymar cand si-a dat seama ca PSG e ELIMINATA din UEFA Champions League! Ce a facut brazilianul dupa penalty

Neymar a ratat ambele partide din optimile UEFA Champions League iar PSG a fost eliminata de Manchester United.

Putini ar fi crezut ca Paris Saint-Germain poate rata calificarea in sferturile UCL in acest sezon dupa 2-0 pe Old Trafford in mansa tur. Insa Manchester United a devenit prima echipa din istorie care rastoarna un deficit de 2-0 dupa meciul de pe teren propriu.

Accidentat in luna ianuarie, Neymar urma sa revina la PSG in perioada sferturilor din competitiei iar brazilianul era intr-o dispozitie excelenta in startul partidei in tribunele de pe Parc des Princes, dupa cum se poate vedea in imaginea de sus.

La final, dupa reusita lui Rashford, camerele l-au surprins pe Neymar privind disperat spre gazon, nefiindu-i a crede ca PSG este la un pas sa fie eliminata! Neymar a coborat din loja sa spre teren pentru ultimele minute de prelungiri.

Programarea pentru vaccinarea cu Pfizer, reluată de sâmbătă. Câte persoane vor putea primi serul