PSG Manchester United Liga Campionilor FINAL DEMENT LA PARIS!!! PSG, scoasa din Champions League dupa un gol marcat de VAR in min 92!!! Ce s-a intamplat
Data publicarii: Miercuri 06 Martie 2019, 23:56
Data actualizarii: Joi 07 Martie 2019, 00:06

Seicii sunt in stare de soc! PSG a ratat incredibil calificarea in sferturile de finala din Champions League!

Dupa o repriza pe care a controlat-o autoritar, Parisul s-a vazut intr-o situatie extrema cu cateva secunde ramase de jucat pana la finalul timpului regulamentar! Totul a plecat de la un sut trimis de Dalot din afara careului. Centralul sloven Skomina a dat initial corner, apoi a primit in casca informatii suplimentare in legatura cu faza. Skomina s-a dus la margine, iar dupa multiple reluari a luat hotararea care a distrus-o pe PSG: a dat penalty pentru United!

Rashford a batut perfect de la 11 metri si a marcat golul de 3-1 al lui United. Englezii merg mai departe datorita golurilor mai multe marcate in deplasare. In tur, pe Old Trafford, PSG s-a impus cu 2-0!