Iker Casillas NU s-a uitat la Real Madrid - PSG! Legenda Realului a fost cu ochii pe alta partida: "Primele minute cu nervi, insa un joc bun in final"

Iker Casillas Champions League Jose Mourinho Real Madrid Tottenham Liga Campionilor Iker Casillas NU s-a uitat la Real Madrid - PSG! Legenda Realului a fost cu ochii pe alta partida: "Primele minute cu nervi, insa un joc bun in final"
Data publicarii: Miercuri 27 Noiembrie 2019, 10:12
Data actualizarii: Miercuri 27 Noiembrie 2019, 10:15

Casillas a fost cu ochii pe Liga Campionilor, insa nu pe Real Madrid.

Jucatorul lui Porto nu si-a urmarit fosta echipa in Champions League, insa si-a urmarit fostul antrenor, pe Jose Mourinho, la revenirea in competitia preferata, alaturi de Tottenham.

Tottenham a jucat cu Olympiakos si a fost condusa inca din minutul 6, prin golul lui El Arabi. Semedo a inscris pentru 2-0, in minutul 19, iar soarta meciului parea decisa. Dele Alli a reusit sa inscrie pana la pauza.

Pauza l-a ajutat pe Mourinho sa mute decisiv, schimband astfel soarta meciului, intorcand scorul si invingand prin dubla lui Kane si golul lui Aurier.

Iker Casillas a tinut sa il felicite pe fostul sau antrenor de la Real Madrid, cu care nu a avut o relatie tocmai buna, printr-o postare pe contul oficial de Twitter.

"ReMOUntada lui Tottenham...Primele minute cu nervi, insa dupa, au facut un joc bun. Au dat totul. Decizii bune pentru a reaprinde meciul", a scris Casillas pe Twitter.