U Cluj Flavius Stoican liga 2 Petrolul Ploiesti Liga 2 "Baaa baiatule! RASPUNDE, BA!" Stoican l-a asteptat pe arbiru la vestiare dupa ce a fost eliminat in U Cluj 4-0 Petrolul! Scandal monstru
Data publicarii: Vineri 20 Septembrie 2019, 23:27
Data actualizarii: Vineri 20 Septembrie 2019, 23:33

U Cluj a invins-o cu 4-0 pe Petrolul, in derby-ul etapei din Liga a 2-a.

U Cluj a obtinut o victorie extrem de importanta. Dupa o perioada slaba, clujenii au reusit sa spele rezultatele negative cu o victorie la scor. Ei au batut cu 4-0 Petrolul!

In repriza a doua, la 1-0 pentru gazde, Flavius Stoican a fost eliminat de arbitrul Rusandu. Si Marinescu a vazut apoi rosu!

Stoican l-a asteptat pe Rusandu la vestiare

Flavius Stoican a vrut sa scoata echipa de pe teren in momentul eliminarii. Circa 6 minute a fost meciul intrerupt. Pana la urma, acesta a plecat la vestiare.

La finalul partidei, Stoican l-a luat din nou la rost pe arbitrul Lucian Rusandu.

"Te rog eu frumos, spune-mi si mie de ce m-ai eliminat?! Discutam uman, omeneste! Macar raspunde, bai, baiatule! Pleci asa?! Raspunde-mi si mie, te rog!", a strigat Stoican.

Stoican: "I-am cerut explicatii ca sa stiu sa nu mai gresesc"

Stoican a vorbit apoi cu reporterii prezenti.

"Am cerut explicatii, ca sa stiu sa nu mai gresesc. Dar daca nu avem comunicare...

Va spun ce mi-a zis: ca nu stiau nici ei. Credeti-ma ca nu stiau de ce m-au eliminat", a spus Stoican.