Remember Chelsea? Georgievski e campion la autogoluri: si-a dat unul de toata frumusetea la echipa nationala! VIDEO

Daniel Georgievski Macedonia Steaua Superliga
Data publicarii: Joi 06 Martie 2014, 21:51
Data actualizarii: Joi 06 Martie 2014, 21:52

►Ziua Mamei de Bataie - sambata 8 martie! CroCop - Bonjasky, ora 23:00 IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Stelistul Georgievski e prieten bun cu autogolul. Dupa ghinioanele din Liga Campionilor, cand l-a invins in doua randuri pe Tatarusanu in meciurile cu Chelsea, macedoneanul a inscris in propria poarta si la echipa nationala.

Georgievski a fost convocat la nationala Macedoniei pentru amicalul cu Letonia si si-a dat un autogol de toata frumusetea :)

Jucatorii Letoniei i-au multumit stelistului pentru golul de 1-1 marcat in minutul 66, insa pana la final macedonenii s-au impus cu 2-1, gratie unui gol inscris de Ibraimi, atacantul lui Cagliari, 5 minute mai tarziu.